دانلود کامل پایان نامه شبکه های Grid

Published on Author adminLeave a comment

پایان نامه شبکه های Grid

پایان نامه شبکه های Grid
دسته بندی شبکه های کامپیوتری
بازدید ها ۱۲۲
فرمت فایل docx
حجم فایل ۱۱۷۵ کیلو بایت
تعداد صفحات فایل ۸۴

پایان نامه  شبکه های Grid

فروشنده فایل

کد کاربری ۲۵۲۵۳

کاربر

پایان نامه شبکه های Grid

مقدمه

دانشمندانی که در پی توسعه Grid هستند، دنیایی را به تصویر می کشند که هر شخصی می تواند به راحتی وارد یک شبکه شود و از توان محاسباتی موجود در شبکه استفاده کند. در شیوه های نوین به جای استفاده از رایانه های اختصاصی برای حل مسائل بزرگ، با استفاده از رایانه های موجود پراکنده که از همه توان محاسباتی خود استفاده نمی کنند، سعی می شود با جمع آوری این توانهای پراکنده که اغلب بی استفاده می مانند، کارهای خود را انجام دهند. این منابع محاسباتی اگرچه اغلب قدرت و هماهنگی رایانه های اختصاصی را ندارند، اما تعداد زیادی از آنها به وفور در مراکز عمومی از قبیل دانشگاه ها، اداره ها، کتابخانه ها و غیره و حتی در منازلی که اتصال قوی به اینترنت دارند یافت می شوند و این موجب می شود که توان محاسباتی آن در مجموع بسیار بالا باشد و در عین حال هزینه آن به مراتب پایین تر می باشد.

مخصوصاً اینکه هزینه های نگهداری به عهده مالکین منابع می باشد و مدیریت این سیستم صرفاً از منابع برخط در زمانبندی برنامه ها استفاده می کنند. با استفاده از Grid توان کامپیوتر ها دیگر بی معنا است ، صرف نظر از آن که کامپیوتر شما ضعیف و ابتدایی است ، می توانید به بیش از قدرت کامپیوتری دست یابید که هم اکنون در پنتاگون وجود دارد .

گریدهای محاسبه‌ای به عنوان یک مثال برای حل کردن مسائل بزرگ پیچیده در طول سال‌های اخیر بوجود آمده‌اند. فضای مسئله و مجموعه داده‌ها به تکه‌های کوچکتری تقسیم می‌شود که در شبکه‌های گرید موازی پردازش می شوند و برای اجرا دوباره جمع آوری می شوند. مثال های بی شماری از نحوه تکنولوژی شبکه گرید که می تواند برای تحقیق، نظارت، گزارش دهی، ذخیره سازی داده، مدل سازی، شبیه سازی، یا دیگر تقاضاها برای زمین، دریا و هوا و عملیات فضایی مورد استفاده قرار گیرد، وجود دارد. مثال‌ها شامل آب و هوا، آنالیزهای اقیانوس شناسی، و یا گزارش دهی، شبکه های سنسورهای زمان واقعی، برنامه‌ریزی مسیر، برنامه ریزی ماموریت آموزش و شبیه سازی مفید زندگی مجازی (LVC)، رمز شناسی، تجهیزات توزیع شده تست اتوماتیک نامیدن چند تایی، می شود.

گریدها منابع را به اشتراک گذاشتن و جمع آوری میلیون‌ها منابع محاسبه‌ای روی سازمان‌های توزیع شده به صورت جغرافیایی و حوزه‌های اجرایی را به صورت محکم قادر می‌سازد. سازمان های مجازی (vo). موجودیت های منطقی معمولاً با عمر محدود هستند که به صورت دینامیک برای حل کردن مسائل ویژه ایجاد شده ‌اند. اعضای VO، روی اصطلاحات، اشتراک‌گذاری منابع، مدیریت عضویت، تضمین و کنترل دسترسی مذاکره و بحث می کنند. برای مثال، VO ممکن است قوانینی برای اشتراک‌گذاری منابع وضع کند که شامل مقدار زمانی که یک سهم (شریک) می تواند از شبکه گرید استفاده کند. روابط اشتراک‌گذاری میان شرکاء یا حساسیت داده‌هایی که شرکت کننده‌ها می توانند پردازش کنند یا دسترس پیدا کند، باشد. VO می‌توانند به مدل های بسیار مختلف سازمان دهی شوند. برای مثال یک شرکت تعاونی، مدرسه، موسسه خیریه یا پروژه می تواند به عنوان VO عمل کند. با عضو شدن در VO، مصرف کننده‌ها از تولیدات، امنیت، دسترس، قابلیت دسترسی منابع و قراردادهای اجرا شده توسط VO آگاه می‌شوند. یکی از کاربردهای محاسباتی اولیه شبکه گرید، پیکربندی کردن، توزیع خواسته‌های کاربردی در گره‌های ویژه است. یک جزء از معمارهای شبکه کامپیوتری که این عاملیت را انجام می دهد زمان بند است. زمان بندها می توانند منابع را برای کار قسمتی از یک کار برای اجرا شدن به صورت موازی تخصیص دهند. یک زمان بند می تواند روی یک ماشین منفرد یا توزیع شده در سرتاسر شبکه قرار داده شود. زمان بندها احتمالاً منابع را بر اساس تجهیزات اصلی زمان بندی می کنند. آن ممکن است وسایل را از قبل ذخیره کند، توافق‌های سطح خدمات را معتبر سازد یا وادار سازد، به گردش منابع حول سیاست‌ها وادار سازد، وضعیت اجرای کارها را کنترل کند، و وقایع را زمان بندی کند.

بروکرهای منابع ، منابع را بین مصرف کننده‌های منابع و تهیه کننده‌های منابع مچ می‌کنند. با شناخت از صفت های گوناگون درباره شبکه گرید، دلالان منابع می‌توانندمنابع و کارها را با هم مچ کنند که بهترین منابع،کارها را انجام دهند. بعضی فاکتورهای دلالان منابع که ممکن است مطالعه شود، قابلیت دسترس منابع، قابلیت‌های سخت‌افزاری و نرم افزاری، پهنای باند شبکه، و هزینه‌ها اگر فراهم کننده‌های منابع، برای خدمات شان پول بگیرند، هستند. برای اینکه دلالان منابع انواع تصمیمات را اتخاذ کنند، بایستی از تخصیص کار، مدیریت وضعیت، و توزیع داده‌ها آگاه باشند.

فرایندی که به وسیله آن منابع روی شبکه گرید کشف می شوند برای این طرح بی‌نظیر است. به صورت نوعی منابع به یک دلال وارد می‌گردد. که تا حدودی از تمام منابع در دسترس روی شبکه گرید اطلاع داشته باشد. برای مثال، یک روش از میان چارچوب عامل است که نماد یا عامل‌ها با یک مدیر خدمات شبکه گرید ثبت نام می کنند که به درخواست کننده های خدمات برای پیدا کردن منابع کمک می کنند. طرح دلالال های منابع می‌تواند یک گلوگاه باشد. به خاطر مقدار قدرت محاسباتی و پهنای باند مورد نیاز برای نگهداری یک نمایش تازه از شبکه گرید. در غیر این صورت نمایش بروکر از شبکه گرید کهنه می شود که می تواند ترافیک اضافی شبکه برای سفارشات کار راهنمایی مجدد شده و به فراهم کننده‌های مختلف را تولید کنند.

به صورت سنتی، کشف منابع شبکه گرید، بصورت مقدماتی به معماری‌های سلسله مراتبی و متمرکز تکیه می کند. بعضی معماری‌هایی مانند Condor ( محاسبه کننده در با حداکثر خروجی، ۲۰۰۷)، European Data Grid [ شبکه داده های اروپایی] ( (The Data Grid project 2007 و Clobus ((2007, The Clobus Aliance وجود دارند که توسط اکثر سیستم‌های شبکه گرید قبول شدند چون آنها می توانند زمان متوسط پاسخ به یک درخواست را کاهش دهند. از طرف دیگر، اعتمادشان به پایگاه داده‌های متمرکز آنها را به شکست خوردن در محیط‌های توزیع شده حساس می کند و مقیاس پذیری شان محدود می‌شود. وقتی که تعداد گره‌ها افزایش می یابد. و از این رو چند سیستم کشف منابع غیر متمرکز شده، مانند Punch، شبکهGrid Vega و Nimrod-G پبیشنهاد شده است. هم چنین یک تمایل رایج وجود دارد که همگرایی شبکه گرید و نظیر به نظیر مثال‌های محاسبه کننده را پیشنهاد می کند که در آن، سیستم P2P از کشف منابع حمایت می کندو. Adrzezak و xu، یک راه حلی بر اساس d-Torus(can) ارائه کردند که از منحنی های فضا پر کن برای انجام دادن جستجوی دامنه‌ای پردازنده در محیط‌های P2P بهره‌برداری می کند. جدول مخلوط توزیع شده بر اساس سیستم P2P کارائی و مقیاس پذیری را فراهم می کند. اما جستجوهای پیشرفته را حمایت نمی کند. دیگر طرح‌های جستجوی چند نشانه‌ای به بازیابی مقادیر قابل ملاحظه نتایج از جفت‌های بسیار مختلف، نیاز دارد. Kocak و Boloni (2004) نظریه جدید قرار گیری بار مدیریت شبکه روی خود شبکه را پیشنهاد کردند. درون پردازنده شبکه (NPU) یا از طریق مسیر یاب‌های قابل برنامه ریزی، در این کار، ابتدا ما پروتکل کشف منابع شبکه گرید را گزارش کردیم، آن را بر اساس آن نظریه توسعه دادیم. پروتکل برای انجام دادن مکانیسم کشف منابع توسط ایجاد چارچوب پیغامبری و تعریف کردن جداول مسیر یابی شبکه که می توانست به آسانی در درون مسیر یاب‌های قابل برنامه‌ریزی موجود در شبکه گرید ایجاد شود، طراحی شده است. بنابراین ما ارزیابی این پروتکل با استفاده از شبیه ساز C++/CLR را بحث می کنیم. استفاده از شبیه ساز سنتی به ما در به حداکثر رساندن کاربرد منابع محاسباتی برای توابعی که ما نیاز به مدل داریم و داده‌هایی که نیاز به جمع‌آوری کردن داریم، اجازه می دهد. بنابراین ما قادر به مدل کردن و جمع کردن داده‌ها برای تقریباً ۰۰۰/۹۰۰ مسیر یاب، ۰۰۰/۹۰۰ سوئچ و ۰۰۰/۲۰۰ کامپیوتر با ۲۵۰۰۰ وقایع جاری بودیم که از میان شبکه‌های شبیه سازی شده عبور می کرد قبل از اینکه حدود حافظه تجاوز کند. اگرچه شبیه ساز برای معتبر کردن این قرارداد توسعه پیدا کرده است، آن برای قابل استفاده شدن مجدد طراحی شده است وقتی که پروتکل‌های دیگر شبکه بندی‌ها ارزیابی می‌شوند. این کار نتایج شبیه‌سازها را امتحان می کند وقتی که شبیه‌سازی پروتکل کشف منابع و تکنیک‌ها برای طرح‌ریزی آن استفاده می شود.

ارائه یک الگوریتم زمانبندی کارا در شبکه محاسباتی گرید – دانلود …
– ذخیره شده
توضیحات. دانشکده‌ی مهندسی برق و کامپیوتر. پایان‌نامه کارشناسی ارشد در رشته ی
مهندسی کامپیوتر (نرم‌افزار). چکیده. شبکه های تورین محاسباتی (گرید) زمینه‌ای را
فراهم آورده است که بتوان از منابع ناهمگن در نقاط مختلف جغرافیایی برای حل مسائل
پیچیده علمی، مهندسی و تجارت استفاده کرد. عملیات زمانبندی نقش کلیدی در عملکرد
گرید …
دانلود مقاله محاسبات شبکه ای Grid Computing – پروژه دات کام
– ذخیره شده – مشابه
۴ نوامبر ۲۰۱۲ … کلمات کلیدی: معماری grid، محاسبات شبکه ای گرید، گرید کامپیوتینگ، پردازش های
عظیم، ابر محاسبات ،لایه نرم افزاری، منابع شبکه، منابع گران قیمت، محاسبات بزرگ
شبکه ای، پایان نامه مهندسی کامپیوتر، پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات، اشتراک
منابع سرور، منابع سخت افزاری، ابر کامپیوتر ها، تقسیم کردن …
پایان نامه شبکه های Grid – گل سرخ
– ذخیره شده
پایان نامه شبکه های Grid. مقدمه. دانشمندانی که در پی توسعه Grid هستند، دنیایی را به
تصویر می کشند که هر شخصی می تواند به راحتی وارد یک شبکه شود و از توان
محاسباتی موجود در شبکه استفاده کند. در شیوه های نوین به جای استفاده از رایانه های
اختصاصی برای حل مسائل بزرگ، با استفاده از رایانه های موجود پراکنده که از همه توان
محاسباتی …
مقاله کشف منابع درشبکه های گرید – سیویلیکا
– ذخیره شده
کشف منابع درشبکه های گرید شامل جستجو و تخصیص منابع کاندید است که برای
یک کار با محدودیت های محیط پردازشی بطور کامل مشخص شده است از طرف دیگر مشکل
کشف منابع به عنوان تحقق RD دریک زمان منطقی پویایی قابل ملاحظه و اندازه بزرگ
محیط تعریف شده است روشهای گوناگونی برا ی حل مساله کشف منابع در شبکه های
گرید …
پایان نامه شبکه های گرید – در قالب ورد ۵۲ صفحه – دانلود از کامپیوتر و …
– ذخیره شده
۴ سپتامبر ۲۰۱۴ … فایل با مضمون پایان نامه شبکه های گرید – در قالب ورد ۵۲ صفحه که از فایل های
پرطرفدار رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات و از حیث دانلود دارای بیشترین میزان
دانلود در نوبه خود می باشد، به صورت کاملا اختصاصی و رایگان توسط سرورهای
پرسرعت سایت ما از گوشه کنار سایتهای ایرانی جمع اوری و لینک دانلود مستقیم آن …
نتیجه جستجو – شبکه هوشمند برق
– ذخیره شده – مشابه
کتابخانه مرکزی (مهندسی برق). ۵, پایان نامه, تحلیل کیفیت سرویس شبکه های
حسگر بی سیم در شبکه های هوشمند برق Analysis of Wireless Sensor Network QoS
for in Smart Grid, حق نگهدار، محمد Haghnegahdar, Mohammad, صنعتی شریف,
۱۳۹۰, شبکه حسگر بی سیم Wireless Sensor Network / کیفیت خدمات Service
Quality …
تاریخچه گرید، الگوریتم ها و مدل های زمانبندی در گرید | تعاونی …
– ذخیره شده – مشابه
۵ جولای ۲۰۱۵ … تاریخچه گرید، الگوریتم ها و مدل های زمانبندی در گرید. امروزه با افزایش قیمت
ابرکامپیوترها از طرفی و نیاز به منابع محاسباتی با حجم وسیع از طرف دیگر،
محققین کامپیوتر را بر آن داشته است تا به سراغ استفاده از شبکه ای از منابع
محاسباتی به نام گرید روی آورند. هم اکنون گروه های تحقیقاتی متعددی در دانشگاه ها …
بهبود پوشش در شبکه‌های حسگر بی‌سیم با استفاده از قابلیت حرکت …
– ذخیره شده – مشابه
بسیاری از برنامه های کاربردی با مشکل وجود حفره ها در هنگامی که برخی سنسور ها از
کار می افتند روبرو هستند. این حفره ها ممکن است به صورت پویا بوجود آیند و چنین
مشکلی نمی تواند تنها با گسترش و قرار دادن سنسورهای اضافه بیشتری به طور کامل
حل شود. دراین پایان نامه یک روش کنترلی جدید برای بهبود پوشش در شبکه های
سنسور …
شبکه های گرید(Grid ) – click
– ذخیره شده – مشابه
۲ مارس ۲۰۱۰ … click – شبکه های گرید(Grid ) – نرم افزار شبکه هک امنیت دانلود ترفند اینترنت آموزش
جاوا کامپیوتر موبایل – click.
الگوریتم های زمانبندی در Grid Computing – ArtaSeminar.com
– ذخیره شده
مسئله زمانبندی برای سیستم های زمانبندی سیستم های محاسباتی توزیعی نا همگن از
جمله مسائل NP-Complete می باشد و تاکنون مدل ها و الگوریتم های متعددی برای بهینه
سازی مسئله زمانبندی در سیستم های ناهمگن ارائه شده است، در این سمینار، الگوریتمهای
زمان بندی گرید مختلف از دیدگاه های متفاوت سیاست ها یا روش های ایستا در مقابل …
شبکه های میکرو گرید دانلود رایگان کد پروژه متلب – خانه متلب

۶ روز پیش … همچنین با توجه به نیاز خود میتوانید موارد زیر را انتخاب نمایید ***. فیلم های آموزشی
فارسی رایگان · دانلود رایگان کدهای MATLAB · موضوعات پیشنهادی پایان نامه · انجام
پروژه MATLAB با بهترین قیمت ، کیفیت ، زمان با آموزش حضوری یا فیلم آموزشی;
دانلود فیلم های پروژه محور MATLAB.
کلبه کامپیوتر TopArticle.ir دانلود پایان نامه فارسی کارشناسی ارشد …
– ذخیره شده – مشابه
قالب: فایل ورد (word). تعداد صفحات: ۲۰۳٫ در این پایان نامه در مورد یک روش جدید برای
زمانبندی و تخصیص منابع در شبکه های گرید بحث شده است. روش پیشنهادی میتواند
با استفاده از شبکه های پتری و اتوماتاهای یادگیر منابع را در این شبکه ها زمانبندی
کند. البته امروزه بیشتر حرکت به سمت رایانش ابری یا محاسبات ابری است ولی …
پایان نامه ها , مقالات , تحقیقات و پروژه ها سیستم های توزیع شده
– ذخیره شده
لذا در این مقاله انواع الگوریتم های زمانبندی و چند نمونه از این الگوریتم ها که اخیراً ارائه
شد … توضیحات … در دهه ۱۹۹۰ ، گرید محاسباتی با الهام از شبکههای توزیع برق مطرح
شد. گرید یک سیستم توزیع … خلاصه: کارایی الگوریتم ها در سیستم های توزیع شده
به صورت مستقیم از توازن بین همروندی و انحصار متقابل تأثیر می پذیرد. همروندی و …
قابلیت اطمینان در سیستم های گرید محاسباتی – ArtaSeminar.com
– ذخیره شده
گرید محاسباتی، فراساختار سخت افزاری و نرم افزاری است که دسترسی ارزان،
فراگیر و پایدار به منابع محاسباتی موجود در شبکه را فراهم می آورد. گرید محاسباتی
تکنولوژی جدیدی است که با هدف به اشتراک گذاشتن منابع و همکاری در سطح وسیع
پدید آمده است. زمانبندی وظایف برای رسیدن به سطح کیفیت مطلوب، از جمله زمینه های
مهم و مطرح در …
پایان نامه های دفاع شده -مهندسی کامپیوتر -نرم افزار – گروه کامپیوتر
– ذخیره شده – مشابه
۲۷ فوریه ۲۰۱۶ … عنوان پایان نامه. رشته. استاد راهنما. تاریخ دفاع. مجید. علی پور. اعتبارسنجی
مشتریان بانک با استفاده از روش ترکیبی فازی ، عصبی. نرم افزار. صنیعی آباده،
محمد- … زمانبندی و پیکر بندی همزمان در شبکه های Wimax حالت مش مرکزی با استفاده
از برنامه ریزی خطی و الگوریتم اکتشافی آنت کلونی حالت پیوسته.
[PDF] ﺑﺎ ﻲ زﻣﺎﻧﺒﻨﺪی اﻗﺘﺼﺎدی در ﮔﺮﻳﺪﻫﺎی ﻣﺤﺎﺳﺒﺎﺗ اﺳﺘﻔﺎده از ا
– مشابه
ﺑﺎ ﺗﺸﻜﺮ از اﺳﺘﺎد ﮔﺮاﻧﻘﺪرم، ﺟﻨﺎب آﻗﺎی دﻛﺘﺮ ﻣﺤﻤﺪرﺿﺎ ﻣﻴﺒﺪی، ﻛﻪ در ﻃﻮل. ﺗﺤﺼﻴﻞ. دوره. ی. ﻛﺎرﺷﻨﺎﺳﻲ ارﺷﺪ. ﺑﻪ
ﺧﺼﻮص در اﻧﺠﺎم اﻳﻦ ﭘﺎﻳﺎن. ﻧﺎﻣﻪ، از. راﻫﻨﻤﺎﻳﻲ. ﻫﺎی. ﺑﻲ. درﻳﻎ. اﻳﺸﺎن ﺑﻬﺮه. ﻣﻨﺪ ﺑﻮدم . ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ. از دوﺳﺘﺎﻧﻢ … in
Grid systems. In the commodity market model, resource owners specify their
service price and charge users according to the amount of resource they
consume.
[DOC] شبکه های کامپیوتری
– ذخیره شده – مشابه
دوره کارشناسی ارشد شبکههای کامپیوتری یکی از گرایشهای مهندسی فناوری اطلاعات
بوده و بصورت دورهای متشکل از دروس نظری و کاربردی بهمراه پژوهشی در غالب سمینار و
پایان نامه ارایه میگردد. این گرایش به علوم و فناوریهای مطرح در تحلیل، طراحی،
پیادهسازی، توسعه، مدیریت، بکارگیری، ایمنسازی و در نهایت بهرهوری شبکههای …
تعریف گرید و انواع محیط های آن | Grid computing – گروه تحقیقاتی طلوع
– ذخیره شده
۲۸ مارس ۲۰۱۵ … تعریف گرید. یان فاستر مبدع اصلی نام گرید و بنیان گذار گلوباس، گرید را به
صورت زیر تعریف می کند: “فناوری گرید به دنبال بوجود آوردن امکان اشتراک منابع در
مقیاس وسیع و به صورت کنترل شده و انعطاف پذیر است و بدین جهت به دنبال ایجاد
پروتکلها، سرویسها و بسته های نرم افزاری است.” در پروژه GridStart که …
بایگانی‌های پایان نامه شبکه های هوشمند انرژی – سن فایل
– ذخیره شده
صفحه‌نخست; محصولات برچسب خورده “پایان نامه شبکه های هوشمند انرژی”. پایان نامه
شبکه های هوشمند انرژی. نمایش یک نتیجه. فروش ویژه. پروژه مهندسی برق شبکه های
هوشمند انرژی Smart grid. ۱۳,۰۰۰ تومان ۸,۵۰۰ تومان. سن فایل. سن فایل، مرجعی برای
دریافت فایل مانند جزوه‌های دانشگاهی، نمونه سوال، پاورپوینت، طرح توجیهی، مقالات،
پایان نامه …
عنوان پایان نامه: شبکه هوشمند Smart Grid رشته:مهندسی برق – قدرت
– مشابه
انجام پایان نامه و ترجمه متون تخصصی گزارش کارآموزی کارآفرینی برنامه نویسی در
کلیه رشته های دانشگاهی توسط مجربترین تیم از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر
تهران. جهت دریافت فهرست پروژه مورد نظر (موجود در سایت)لطفا عنوان پروژه را به آدرس
kaleg2015@gmail.com ایمیل کنید. (جهت درخواست انجام پروژه جدید برای
پاسخگویی …
پایان نامه شبکه هوشمند smart Grid در توزیع، پروژه برق – .:رویال آی تی:.
– ذخیره شده
۱۰ آوریل ۲۰۱۷ … پایان نامه شبکه هوشمند smart Grid در توزیع، پروژه برق – .:رویال آی تی:. … صنعت
برق پیک سایی و تصمیم گیری هوشمندانه و ارائه اطلاعات دقیق از وضعیت شبکه است.
در این مقاله با بررسی هزینه های مربوط به استفاده از شبکه های توزیع Smart Grid
بررسی آن در یک منطقه نمونه، موثر و کارا بودن آن نتیجه گیری می شود.
[XLS] پایان نامه های کارشناسی ارشد کامپیوتر (۹۶/۰۲/۲۴)
– ذخیره شده
۱, آمار پایان نامه های در حال اجرا کارشناسی ارشد _ گروه کامپیوتر. ۲, ردیف, نام و نام …
۷, ۵, سیده لیلا صفوی, ۹۰۱۲۶۷۶۵۲, نرم افزار, ۱۳۹۰, ۱۳۹۲/۱۲/۱۵, ۱۳۹۲/۱۲/۲۵,
افزایش طول عمر شبکه های حسگر بی سیم با سینک های متحرک, {۲۹۹۴۱۰۰۷۹۲۲۰۰۳},
۱۳۹۵/۰۳/۱۰, هادی طباطبایی ملاذی, _, استادیار, تمام وقت, _, _, _. ۸, ۶, صدیقه کلهر …
لیست تمامی پروژه ها – پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر-آموزش انجام …
– ذخیره شده – مشابه
۳۸۷, A Task Scheduling Algorithm Based on PSO for Grid Computing, توافقی.
کتاب آموزش … ۸۱۲, پایان نامه شبکه عصبی مصنوعی الگوریتم پرندگان Artificial
neural network algorithm birds, توافقی …. ۱۰۱۳۵, پروپوزال ارائه رویکرد جدیدی
مبتنی بر عاملهای هوشمند برای بهینه سازی زمانبندی وظایف در شبکه های گیرید,
تواققی.
دانلود پایان نامه مهندسی برق – شبکه های هوشمند انرژی Smart grid – راهنمای …
– ذخیره شده – مشابه
بخشی از متن پایان نامه: چکیده شبکه برق هوشمند (smart grid) شبکه هوشمند به سرعت
به یک مسئله مهم میان سیاستمداران، دست اندرکاران محیط زیست و شرکت های سرویس
دهنده شهری برق ، آّ و گاز تبدیل می شود. اما شبکه برق هوشمند دقیقا چیست؟ چگونه کار
می کند؟ به چه شکل می توان از آن برای نجات زمین استفاده کرد؟ “شبکه هوشمند” یک …
[PDF] و ﻣﺤـﯿﻂ ﭘـﺮدازش ﮔﺮﯾـﺪ در ( ﺗـﻮزﯾﻌﯽ ) ﻏﯿـﺮ ﻣﺘﻤﺮﮐـﺰ اﻫﻤﯿﺖ
– ذخیره شده – مشابه
۱۵ آوریل ۲۰۱۶ … ﮔﺬاری ﻣﻨﺎﺑﻊ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮی و اﻃﻼﻋﺎﺗﯽ، ﻣﻮﺟﺐ ﮔﺴﺘﺮش اﺳﺘﻔﺎده از ﺷﺒﮑﻪ. ﻫﺎی ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮی در. ﺳﺎزﻣﺎن. ﻫﺎ و ﺷﺮﮐﺖ.
ﻫﺎ و ﺑﻪ ﮐﺎرﮔﯿﺮی آن در اﻧﻮاع ﮔﻮﻧﺎﮔﻮن ﮐﺎرﺑﺮی. ﻫﺎی. اﻃﻼع. رﺳﺎﻧﯽ، ﻓﻨﯽ و ﺗﺠﺎری ﺷـﺪه. اﺳﺖ …… ،ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ
ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ، داﻧﺸﮕﺎﻫ. ﺘﻬﺮان. ، داﻧﺸﮑﺪﻫﻤﻬﻨﺪﺳﯿ. ﺒﺮق و ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ . [۱۳]. Erin Cody, Raj Sharman,
RaghavH.Rao, ShambhuUpadhyaya. “Security in grid.
پایان نامه پیاده سازی الگوریتم FLB – دانلود پرسشنامه و مقاله
– ذخیره شده
۲۳ نوامبر ۲۰۱۷ … در گرید هر شخصی می تواند به راحتی وارد یک شبکه شود و از توان محاسباتی موجود در
شبکه استفاده کند.در شیوه های نوین به جای استفاده از رایانه های اختصاصی برای حل
مسائل بزرگ ، با استفاده از رایانه های موجود پراکنده که از همه توان محاسباتی خود
استفاده نمی کنند، سعی می شود با جمع آوری این توانهای پراکنده که اغلب بی …
[DOC] ورودی ۹۴ – دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد
– ذخیره شده
۲۴ واحد از دروس گروه های ۱و۲و۳٫ ۲ واحد سمینار. ۶ واحد پایان نامه. *دانشجو مجاز نیست
دروسی را که قبلا گذرانده مجددا اخذ نماید. *دانشجو می بایست پس از تصویب پایان نامه
در پایان ترم سوم سمینار خود را به صورت کتبی و شفاهی ارایه دهد که در واقع این
سمینار گزارشی از پیشرفت پایان نامه محسوب می شود. *در صورتی که گذراندن دروس
جبرانی …
وب گاه اعضای هیات علمی – دانشگاه گیلان – دکتر رضا ابراهیمی آتانی
– ذخیره شده – مشابه
عنوان پایان نامه: طراحی و پیاده سازی یک پردازنده DSP روی FPGA. کارشناسی مهندسی
برق – الکترونیک از دانشگاه گیلان (۱۳۸۱) – رتبه ممتاز. عنوان پایان نامه: مبدل های A/
D سیگما – دلتا. زمینه های مورد علاقه برای تحقیق: • طراحی، تحلیل و پیاده سازی
الگوریتم ها و پروتکل های رمزنگاری و امنیتی و کاربرد های آنها در شبکه های
کامپیوتری و …
کتابی در مورد شبکه های هوشمند (Smart Grid) – نواندیشان
– ذخیره شده – مشابه
کتابی در مورد شبکه های هوشمند (Smart Grid) – … کتاب زیر کتابی در مورد شبکه های
هوشمند (Smart Grid) می باشد که امیدوارم مفید واقع شود. … دانلود پایان نامه ارشد معماری
با موضوع طراحی مرکز محله با توجه به تأثیر معماری بر رفتار · دانلود پایان نامه
بررسی تحولات کالبدی بخش مرکزی زنجان با تأکید بر تغییرات کاربری زمین ·
دانلود …
پیدا کردن موضوع برای پایان نامه- مهندسی برق و کامپیوتر – صفحه ۱۱ …
– ذخیره شده – مشابه
۲۵ مارس ۲۰۱۳ … موضوع: پیدا کردن موضوع برای پایان نامه- مهندسی برق و کامپیوتر … Smart grid تا
حد زیادی interdisciplinary است و مباحث قدرت، مخابرات و کنترل را شامل میشود. شما که
به سنسورها علاقه دارید شاید روی Smart home … کلا مباحث شبکه های هوشمند بخش
شبکه و مخابراتش و نیز کنتزل فرکانس و … برای میکروگریدها و dgها …
دانلود تحقیق و پروژه و پایان نامه – Grid Computing
– ذخیره شده – مشابه
Grid Computingچیست ؟ Grid Computing می تواند معنی های مختلفی برای افراد
مختلف داشته باشد . تصور مشهور در مورد Grid ، چیزی شبیه شبکه ی برق ( Power
Grid ) است که کاربران ( استفاده کنندگان از وسایل برقی ) بدون توجه به اینکه این
برق از کجا می آید ، الکتریسیته را از پریز می گیرند . با این دید در مورد Grid
Computing ، می …
کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری …
– ذخیره شده – مشابه
۱۱ فوریه ۲۰۱۴ … سلام راهنمایی و کمک میخواستم در مورد انتخاب موضوع برای سمینار و پایان نامه این دو
میتونه موضوعاتش یکی باشه دیگه درسته؟ من خودم علاقم بیشتر نسبت به مسائل
امنیت در شبکه است اما نمیتونم موضوع خاص و درعین حال جدید رو پیدا کنم نیاز به
راهنمایی وپیشنهاد موضوع دارم اگر که بشه موضوعاتی بهم پیشنهاد بدید …
ارائه یک الگوریتم زمانبندی کارا در شبکه محاسباتی گرید با هدف کاهش …
– ذخیره شده
۲۱ آوریل ۲۰۱۶ … شبکه‌های تورین محاسباتی (گرید) زمینه‌ای را فراهم آورده است که بتوان از منابع ناهمگن
در نقاط مختلف جغرافیایی برای حل مسائل پیچیده علمی، مهندسی و تجارت … در این
پایان نامه با استفاده از مزایای الگوریتم ژنتیک، پنج الگوریتم زمانبندی برای
نگاشت بهینه‌ای از کارهای دسته‌ای روی ماشینها ارائه شده است که تمامی …
آموزش NS2 * پروژه های شبیه سازی Network Simulator – بومهن
– ذخیره شده
آموزش NS2 * پروژه های شبیه سازی Network Simulator 2 * مشاوره پایان نامه های
کارشناسی، کارشناسی ارشد و رساله دکتری مهندسی کامپیوتر، مهندسی IT، مهندسی
برق * آموزش NS2 * پروژه های شبیه سازی Network Simulator 2 * مشاوره … cloud، grid،
، پروتکل های شبکه، پروتکل های مسیریابی (AODV، DSDV، DSR، دایکسترا،
OLSR، …) …
[PDF] ﻗﺰوﯾﻦ واﺣﺪ – داﻧﺸﮕﺎه آزاد اﺳﻼﻣﻲ
– مشابه
داﻧﺸﮕﺎه آزاد اﺳﻼﻣﻲ. -. واﺣﺪ. ﻗﺰوﯾﻦ. دانشکده. ء. مهندسی. برق،. کامپیوتر. و فن. ا. وری. اطالعات
. گروه کامپیوتر. ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ. ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﻲ ارﺷﺪ. ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ. ﮔﺮاﯾﺶ. ﻧﺮم. اﻓﺰار. یک مدل شبکه
پتری تصادفی تطبیقی. مبتنی بر اتوماتاهای یادگیر. و. کاربردهای آن درتخصیص
منابع در. شبکه. های گرید. نگارش: محمد شجاع. فر. استاد. راهنما: دکتر محمد. رضا میبدی.
۳۰ مقاله معتبر در مورد محاسبات گرید (grid computing – آپارات

► ۰:۰۸
۴ ژانویه ۲۰۱۷ – ۸ ثانیه
فروش فایل این فایل زیپ شامل ۳۰ مقاله معتبر لاتین در رابطه با محاسبات توری یا grid computing می باشد. به جای این که ساعت ها و روزها وقت خود را …
[DOC] پایان نامه کارشناسی ارشد- کنترل – شرکت برق منطقه ای اصفهان
– ذخیره شده – مشابه
مدلسازی و تعیین شاخصهای کیفیت توان در حضور بانکهای خازنی و تعیین محل
بانکهای خازنی سوئیچ شونده در سیستم های توزیع. دکتر مهدی معلم. هادی خانی. برق و
کامپیوتر. ۰۰۰/۰۰۰/۲۵٫ اسفند ۸۶٫ اردیبهشت ۸۸٫ خاتمه یافته. ۸٫ مدیریت توان یک
ریز شبکه مبتنی بر اینورتر در حالت خودگردان پایان نامه دکتری قدرت – سیستم.
بایگانی‌ها پایان نامه – مرجع فایل های دانشجویی
– ذخیره شده
پایان نامه شبکه های Grid(84ص). مقدمه. دانشمندانی که در پی توسعه Grid هستند، دنیایی
را به تصویر می کشند که هر شخصی می تواند به راحتی وارد یک شبکه شود و از توان
محاسباتی موجود در شبکه استفاده کند. در شیوه های نوین به جای استفاده از رایانه های
اختصاصی برای حل مسائل بزرگ، با استفاده از رایانه های موجود پراکنده که از همه توان

مرکز دانلود فایل نگارا | نام محصول:پاورپوینت شبکه های گرید – مرکز …
– ذخیره شده
۱۲ دسامبر ۲۰۱۷ … نام محصول:پاورپوینت شبکه های گرید – مرکز دانلود فایل نگارا.
[PDF] مشخصات کلی، برنامه و سرفصل دروس
– ذخیره شده – مشابه
موضوع پایان نامه. الزاما. ” بایستی در یکی از زمینه های هوش مصنوعی باشد و زمینه علمی
الزم برای انجام آن با. دروس اخذ شده توسط دانشجو در این دوره فراهم شده باشد . …
سیستمهای عامل. ۳٫ ۴۸٫ ۴۸٫ -. -. ۵٫ شبکه های کامپیوتری. ۱٫ ۳٫ ۴۸٫ ۴۸٫ -. ) تمرکز
سیستمها (. ۶٫ روش تحقیق. ۲٫ ۳۲٫ ۳۲٫ -. ) جبرانی اجباری (. ۷٫ وصایای. حضرت. امام. ره).
(. ۱٫ ۱۶٫ ۱۶٫
حمید لسانی – صفحه شخصی – دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه …
– ذخیره شده
دانشکده برق وکامپیوتر , سرپرستی ازمایشگاه ماشینهای ۱و۲; دانشگاه تهران – دانشکده
فنی , سمت معاون طرح و برنامه – معاون وقایم مقام انستیتو الکتروتکنیک; سازمان
سازندگی و آموزش وزارت نیرو – دانشکده صنعت آب وبرق , سمت مدیر عامل سازمان و رئیس
دانشکده صنعت آب و برق; دانشگاه مازندران بابلسر – دانشکده فنی بابل , سمت رئیس …
آشنایی با شبکه‌های توزیع برق هوشمند | اکوگیک
– ذخیره شده – مشابه
۲ ا کتبر ۲۰۱۲ … شبکه‌های هوشمند برق، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشند که امروز در اکوگیک قرار است
به طور مختصر (در مقابل عظمت این شبکه) به بررسی آن‌ها بپردازیم. قبل از شروع، جا
دارد تا از کسانی که در این زمینه اطلاع رسانی کرده‌اند، تشکر کنیم. قسمت اعظم این
مطلب توسط ابوالفضل قاسمی و در ماهنامه‌ی دنیای مخابرات و ارتباطات …
لیست پایان نامه و پروژه های تحقیقاتی مهندسی کامپیوتر و IT – پایگاه …
– ذخیره شده
۲۰ آوریل ۲۰۱۷ … T31- پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات – بررسی و بهبود الگوریتم های رمزنگاری
کلید عمومی مبتنی بر حلقه های چندجمله ای کوتاه شده. T32- پایان نامه it … T35- پایان
نامه فناوری اطلاعات – شناسایی و طبقه بندی ترافیک شبکه های نظیربه نظیر با
استفاده از تکنیک های یادگیری ماشین …. T139- پایان نامه Grid Computing
آموزش: GRID COMPUTING [بایگانی] – برنامه نویس
– ذخیره شده – مشابه
دوستان عزیز ، تخصص اصلی من و همچنین موضوع پایان نامه ام در رابطه به پیاده سازی و
تحلیل سرعت محیط های GRID و پردازش و محاسبات به روش GRID است. اگر سوالی …
تو درس شبکه در مقطع کاردانی برای ارائه به من موضوع grid computing پیشنهاد شده من
یه چیزایی رو تو اینترنت پیدا کرده ام اما کلی گویی کرده. اما استاد …
پروژه و پایان نامه بایگانی – تاپ تمپ , دانلود قالب نیوک
– ذخیره شده
مقدمه Computing Grid یا شبکه‌های متصل کامپیوتری مدل شبکه‌ای جدیدی است که با
استفاده از پردازشگرهای متصل به هم امکان انجام‌دادن عملیات‌ حجیم محاسباتی را میسر
می‌سازد. Gridها در واقع از منابع کامپیوترهای متصل به‌شبکه استفاده می‌کنند و
می‌توانند با استفاده از برآیند نیروی این منابع، محاسبات بسیار پیچیده را به‌راحتی
انجام دهند.
دانلود پایان نامه : کاربرد شبکه های حسگر بی سیم در پزشکی – مرجع …
– ذخیره شده – مشابه
۱۷ فوریه ۲۰۱۶ … شبکه های حسگر نسل جدیدی از شبکه ها هستند که به طور معمول، از تعداد زیادی گره
ارزان قیمت تشکیل شده اند و ارتباط این گره ها به صورت بی سیم صورت می گیرد. هدف
اصلی در این شبکه ها جمع کردن اطلاعاتی در مورد محیط پیرامون حسگرهای شبکه است.
نحوه عملکرد کلی این شبکه ها به این نحو است که گره ها اطلاعات مورد نیاز …
[PDF] واﺣﺪ )۹ واﺣﺪ -۱۲ ﺗﻤﺮﮐﺰ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻫﺎ ) واﺣﺪ )۳ – موسسه آموزش عالی سبحان
– ذخیره شده
اﻟﮕﻮرﯾﺘﻢ ﻫﺎی ﭘﯿﺸﺮﻓﺘﻪ. ۳٫ دروس ﮔﺮوه. ۲٫ (. ﺗﻤﺮﮐﺰ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻫﺎ. -۱۲٫ واﺣﺪ. )–. اﺧﺬ. ۴٫ درس از ﺑﯿﻦ دروس اﯾﻦ
ﮔﺮوه ﺑﺮای داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن اﻟﺰاﻣﯽ اﺳﺖ . ردﯾﻒ. ﻋﻨﻮان. ﺗﻌﺪاد واﺣﺪ. ۱٫ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻫﺎی ﺗﻮزﯾﻊ ﺷﺪه. ۳٫ ۲٫ ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی …
ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ. ۶٫ دروس ﺟﺒﺮاﻧﯽ. (. ﺣﺪاﮐﺜﺮ. ۶٫ واﺣﺪ. ) در ﺻﻮرت ﻋﺪم ﮔﺬراﻧﺪن در س در دوره ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ﯾﺎ ﺑﻪ
ﺗﺸﺨﯿﺺ ﮔﺮوه ﺗﺎ دو درس ﺟﺒﺮاﻧﯽ اﺧﺘﺼﺎص ﻣﯽ ﯾﺎﺑﺪ . ۱٫ ﻧﻈﺮﯾﻪ زﺑﺎن ﻫﺎ و ﻣﺎﺷﯿﻦ ﻫﺎ. ۳٫ ۲٫ ﭘﺎﯾﮕﺎه داده ﻫﺎ. ۳٫ ۳٫
بررسی روشهای کشف منابع در شبکه های گرید – فری دان
– ذخیره شده
۴ سپتامبر ۲۰۱۷ … هنگامی که سیستم های توزریع شده به وجود آمدند ، مزایای زیادی داشتند و در عین حال نیز
چالش هایی . چالش های سیستم های توزیع یافته شامل کشف منابع[۱] ، زمان بندی و
انتخاب منابع ، مسائل امنیتی و …. بودند . سیستم های گرید در حل چالش کشف منابع
موفق عمل نمودند . گرید کلکسیونی از منابع سخت افزاری و نرم افزاری …
[PDF] زﻧﺠﺎن داﻧﺸﮕﺎه داﻧﺸﮑﺪه ﻓﻨﯽ ﮔﺮوه ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﺑﺮق ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ د

[١]. داﻧﺸﮕﺎه. زﻧﺠﺎن. داﻧﺸﮑﺪه ﻓﻨﯽ. ﮔﺮوه ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﺑﺮق. ” ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ. دوره. ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ. _. ﮔﺮاﯾﺶ ﻗﺪرت. ” ﻋﻨﻮان. :
ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ. (smart grid or intelligent network). اﺳﺘﺎد راﻫﻨﻤﺎ. : دﮐﺘﺮ. ﺟﻠﯿﻞ زاده. ﻧﮕﺎرﻧﺪه. :
ﺣﺴﯿﻦ. دروﯾﺸﯽ. ﺷﻬﺮﯾﻮر. ۹۱ …
پایان نامه برق قدرت و الکترونیک | مرکز تخصصی آنلاین پایان نامه
– ذخیره شده
پروژه ها و پایان نامه های گرایش قدرت،تخصصی و سطح بالا هستند و فقط دانشجویانی
قادر به انجام پایان نامه و شبیه سازی های مرتبط با آن هستند که تسلط کامل بر نرم
افزارهای تخصصی مهندسی برق قدرت را داشته باشند.نرم افزار اصلی و پرکاربرد انجام
… انجام پایان نامه میکروگرید و اسمارت گرید(شبکه هوشمند). انجام پایان نامه ادوات
فکتس.
دانلود مقاله محاسبات شبکه ای Grid Computing | دانلود رایگان کتاب
– ذخیره شده – مشابه
تگ ها : ابر کامپیوتر هاابر محاسباتاشتراک منابع سرورپایان نامه مهندسی فناوری
اطلاعاتپایان نامه مهندسی کامپیوترپردازش های عظیمتقسیم کردن منابع سیستم های
کامپیوتریزمان های بیکاری سیستمگرید کامپیوتینگلایه نرم افزاریمحاسبات
بزرگ شبکه ایمحاسبات شبکه ای گریدمعماری gridمنابع سخت افزاریمنابع شبکه
منابع گران …
سمینارهای آماده – پایان یار
– ذخیره شده
تالیف سمینار، پروپوزال و پایان نامه با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه برای
کلیه رشه‌های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری. مشاوره رایگان موضوع
پایان‌نامه; ارائه کلاس های … ارشد)- روش های انتشار اطلاعات در شبکه های. سمینار آماده
رشته کامپیوتر(کارشناسی ارشد)- روش های انتشار اطلاعات در شبکه های موردی وسایل
نقلیه شهری.
دانلود پایان نامه و سمینار ارشد – عصر جدید » پایان نامه های دانلودی رشته …
– ذخیره شده
… دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر : مدلی مبتنی بر نگاشت بیتی و
تابع دستور جهت کنترل دسترسی در بانک اطلاعات XML · پایان نامه ارشد رشته
فناوری اطلاعات: ارائه یک راهکار بهینه تشخیص ناهنجاری در شبکه های اقتضایی
متحرک بر اساس الگوریتم انتخاب منفی · پایان نامه ارشد تجارت الکترونیک: نقش
یکپارچگی …
فنی نیوز – مقاله محاسبات شبکه ای Grid computing
– ذخیره شده – مشابه
۱۱ آوریل ۲۰۱۳ … شبکه ی خصوصی مجازی VPN فایل | علمی | پنج‌شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ | حجم فایل:
۵۶۸٫۹۶ KB; راه اندازی مرکز رشد مجازی فناوری های نوین ارتقای سلامت فایل | علمی |
پنج‌شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ | حجم فایل: ۱۷٫۵۷ KB | اندازه تصویر: ۳۷۱ * ۲۴۵; حمایت از
پایان نامه های ارشد و دکتری در حوزه فضای مجازی فایل | علمی | چهارشنبه …
کنفرانس شبکه های هوشمند انرژی ۹۶
– ذخیره شده
دانشگاه شهید رجائی مفتخر است که به همراه انجمن علمی شبکه هوشمند انرژی ایران، اقدام
به برگزاری همایش شبکه‌های هوشمند ۹۶ در آذر ماه سال جاری ‌می نماید. هدف این همایش علاوه
بر توسعه مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و فنی اساتید، دانشجویان و محققین، آشنایی
بیش تر متخصصین این موضوع با یکدیگر و همچنین با مراکز صنعتی مرتبط می
باشد …
[DOC] مهدی محبی – دانشگاه کار خرمدره
– ذخیره شده – مشابه
۴-پایان نامه کارشناسی ارشد. عنوان: انتخاب و مکان یابی نسخه های عین از شیی(فایل یا
داده) در محیط data grid بر اساس الگوهای دسترسی کاربر و هزینه های دسترسی …
دانشگاه پیام نور قزوین، تاکستان و ابهر دانشگاه کار خرمدره، دانشگاه علمی کاربردی
صایین قلعه، دانشگاه غزالی قزوین, شبکه های کامپیوتری ۱و ۲٫ دانشگاه پیام نور …
پایان نامه شبکه های Grid |28520| بُت
– ذخیره شده
۲۴ نوامبر ۲۰۱۷ … پایان نامه شبکه های Grid. مقدمه. دانشمندانی که در پی توسعه Grid هستند، دنیایی را به
تصویر می کشند که هر شخصی می تواند به راحتی وارد یک شبکه شود و از توان
محاسباتی موجود در شبکه استفاده کند. در شیوه های نوین به جای استفاده از رایانه های
اختصاصی برای حل مسائل بزرگ، با استفاده از رایانه های موجود پراکنده که …
تولید شبکه در نرم افزار Openfoam – مارکت کد
– ذخیره شده
۲۱ ا کتبر ۲۰۱۷ … اما باید دقت نمود که در هندسه‌های پیچیده، شبکه‌های مطلوب، اغلب غیر یکنواخت (
Unstructured grid) می‌باشند؛ یعنی در موقعیت‌هایی که تغییرات خواص یا متغیرها از
گره‌ای به … امیدواریم با مطالعه مقاله آموزشی بالا بتوانید از آن ها در ارایه مقالات علمی و
پژوهشی, پایان نامه های کارشناسی ارشد و پروژه های صنعتی استفاده نمایید.
دانلود رایگان پایان نامه هایی در زمینه شبکه حسگر بی سیم (سری دوم …
– ذخیره شده
۲۲ فوریه ۲۰۱۵ … عنوان اصلی پایان نامه, CYBER-PHYSICAL SYSTEMS FOR CRITICAL
INFRASTRUCTURE PROTECTION: A Wireless Sensor Network Application for
Electric Grid Monitoring. سیستم های فیزیکی-مجازی برای حفاظت از زیرساختهای
کلیدی: کاربرد شبکه حسگر بی سیم برای نظارت بر شبکه برق. سال انتشار …
DLCT.IRدانلود-پایان نامه و تحقیق در مورد شبکه های Grid گرید (فرمت …
– ذخیره شده
پایان نامه و تحقیق در مورد شبکه های Grid گرید (فرمت Word با قابلیت ویرایش )
تعداد صفحات ۴۸. هدف Grid در حالت کلی به اشتراک گذاری منابع در یک محیط پویا و
احتمالا نا همگن است .این منابع با سیاستهای مختلف در دسترس قرار می گیرند . این به
اشتراک گذاری عمدتا برای اهداف محاسباتی برای مقاصد علمی و بسیاری از موارد کاربرد
دارد …
ارائه پایان نامه دکترا و کارشناسی ارشد الکترونیک شبکه های حسگر بی …
– ذخیره شده – مشابه
۳۰ نوامبر ۲۰۱۰ … برای دریافت لیست کتب و پایان نامه های موجود در زمینه درخواستی , می توانید لغات
کلیدی مورد نظر را ارسال نمایید . لیست موضوعی مرتبط در مدت ۲۴ ساعت در اختیار شما
قرار میگیرد . برای اطلاعات بیشتر با ایمیل IRDADEH@BOXBE.com در ارتباط
باشید. Maximum lifetime routing and resource allocation in …
طراحی و ساخت اینورتر تکفاز متصل به شبکه برای سیستم‌های …
– ذخیره شده
نام و نام خانوادگی : امین طاهری. عنوان پایان نامه : طراحی و ساخت اینورتر تکفاز متصل
به شبکه برای سیستم‌های فتوولتاییک. رشته تحصیلی : مهندسی برق قدرت. مقطع
تحصیلی : کارشناسی ارشد. استاد راهنما : مجید دهقانی. استاد مشاور : چکیده : ارایه های
خورشیدی نقش موثری در تولید انرژِی الکتریکی بر عهده دارند. میزان توان خروجی ارایه
های …
محمودی – موضوعات پیشنهادی جهت پایان نامه کارشناسی برق قدرت
– ذخیره شده – مشابه
موضوعات پیشنهادی جهت پایان نامه کارشناسی برق قدرت. شبکه های هوشمند(Smart
Grids). ریز شبکه (Micro grid). خودرو الکتریکی. بازار برق. تولیدات پراکنده. ادوات
FACTS. الکترونیک قدرت. خصوصی سازی صنعت برق. تجدید ساختار در صنعت برق.
ابر رسانایی. بررسی فنی اقتصادی انواع سیستمهای تبریدی خانگی. بررسی نحوه …
پایان نامه های آماده کامپیوتر – سامانه نوین مسداک
– ذخیره شده
پایان نامه کارشناسی ارشدرشته کامپیوتر:شناسایی چهره در میان تصاویر رنگی با
تکنیک های مبتنی; دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر نرم
افزار … نامه کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر : مروری بر سیستم تشخیص چهره و
الگوریتم های یادگیری; پایان نامه کارشناسی ارشدرشته کامپیوتر:ارزیابی امنیت
شبکه های …
پایان نامه شبکه های Grid |28273| تِرا
– ذخیره شده
۶ ا کتبر ۲۰۱۷ … پایان نامه شبکه های Grid. مقدمه. دانشمندانی که در پی توسعه Grid هستند، دنیایی را به
تصویر می کشند که هر شخصی می تواند به راحتی وارد یک شبکه شود و از توان
محاسباتی موجود در شبکه استفاده کند. در شیوه های نوین به جای استفاده از رایانه های
اختصاصی برای حل مسائل بزرگ، با استفاده از رایانه های موجود پراکنده که …
مقاله مفاهیم گرید کامپیوتینگ Grid Computing – نخبگان جوان
– ذخیره شده
۱۹ مه ۲۰۱۰ … پیش فرض پاسخ : مفاهیم گرید کامپیوتینگ Grid Computing. باسلام و احترام،
خواهشمند است راهنمایی فرمائید که پایان نامه در مور گرید کامپیوتینگ اگر با موضوع
بررسی روش های جریان کار در گرید کامپیوتینگ تنظیم گردد صحیح می باشد اگر
موضوعی با این موضو ع است لطفا” ارسال فرمائید با تشکر …
پروژه و پایان نامه های اماده مربوط به رایانش ابری
– ذخیره شده – مشابه
۳۰ آگوست ۲۰۱۵ … اصل پردازش ابری بر مبنای جدا سازی منظقی بین گره ها است که هر گره به صورت یک
ماشین فیزیکی خواهد بود بر خلاف پردازش شبکه ای (Grid Computing) که چند
کامپیوتر را به هم متصل می کند تا بتواند یک کامپیوتر بزرگ را برای استفاده در
پردازش های حجیم داده ها شبیه سازی کند، در پردازش ابری تکنولوژی شبیه سازی این …
دانلود کتاب های الکترونیک کامپیوتر|فناوری اطلاعات|سخت افزار | نرم …
– ذخیره شده – مشابه
دانلود کنید کتاب های الکترونیک و منابع آموزشی و تحقیقاتی در زمینه ی مهندسی
کامپیوتر و فناوری اطلاعات سخت افزار و نرم افزار مقاله جزوه منابع علمی تحقیقاتی
مقاله جزوه منابع علمی … T35 -آموزش شناسایی و طبقه بندی ترافیک شبکه های نظیربه
نظیر با استفاده از تکنیک های یادگیری ماشین … T139 -معماری Grid Computing.
سیستم مدیریت آرشیو پروژه های فارغ التحصیلی دانشگاه پیام نور مشهد
– ذخیره شده – مشابه
سیستم جامع مدیریت و آرشیو پایان نامه های فارغ التحصیلی گروه کامپیوتر و
فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور مشهد. … شبکه گرید STING به پرسمان ها بصورت
زیر پاسخ می دهد: با شروع از هر سلول، یک احتمال همراه با ناحیه اطمینان، از مرتبط بودن
ان با پرسمان، به سلول داده می شود. سلول های غیر مرتبط را می توان نادیده گرفت، در
حالیکه …
حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی – شرکت گاز استان خوزستان
– ذخیره شده
۷۰۴۰۸۹, TH-007, دانشگاه شهید چمران اهواز, شبیه سازی جریان غیر دائم درون شبکه های
توزیع گاز طبیعی در فضای حالت, ۱۳۸۸/۶/۲۵, خاتمه یافته, رضوان عالمیان/ مرتضی
بهبهانی نژاد, فنی و مهندسی, حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی. ۸۳۴۵۸۳, TH-
۰۰۸, دانشگاه شهید چمران اهواز, شبیه سازی عددی جریان گاز طبیعی درون رگولاتور و
لوله …
دانلود پایان نامه انرژی خورشیدی ، صفحات فوتوولتاییک و نیروگاه …
– ذخیره شده – مشابه
۲-۱۰-۱-مشخصه توان دوآرایه متحرک وثابت درطول روز. ۲-۱۱-انواع روشهای استفاده
ازسیستمهای فتوولتائیک. ۲-۱۱-۱-سیستم های متصل به شبکه سراسری برق( Grid
Connected). ۲-۱۱-۲-سیستم های مستقل ازشبکه Stand Alone. ۲-۱۲-کاربردصفحات
فتوولتائیک. ۲-۱۲-۱- فتوولتاییک های یکپارچه ساختمان. ۲-۱۲-۲-صفحات نمای
ساختمان.
[PDF] PDF: پایان نامه شبکه های Grid |42974| 2160 – جستجو
– ذخیره شده
|۴۲۹۷۴| ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی Grid. 2017-11-11. ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی Grid اﻃﻼﻋﺎت. ۲۱۶۰ ﺗﻨﻬﺎ در
ﺳﺎﯾﺖ ﻣﺎ وﺟﻮد دارد. [۴۲۹۷۴] ﻧﺴﺨﻪ آﭘﺪﯾﺖ ﺷﺪه ﻓﺎﯾﻞ ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی Grid. ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی Grid.
ﻣﻘﺪﻣﻪ. داﻧﺸﻤﻨﺪاﻧﯽ ﮐﻪ در ﭘﯽ ﺗﻮﺳﻌﻪ Grid ﻫﺴﺘﻨﺪ، دﻧﯿﺎﯾﯽ را ﺑﻪ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﻣﯽ ﮐﺸﻨﺪ ﮐﻪ ﻫﺮ ﺷﺨﺼﯽ ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﺪ ﺑﻪ راﺣﺘﯽ
وارد. ﯾﮏ ﺷﺒﮑﻪ ﺷﻮد و از ﺗﻮان ﻣﺤﺎﺳﺒﺎﺗﯽ ﻣﻮﺟﻮد در ﺷﺒﮑﻪ اﺳﺘﻔﺎده ﮐﻨﺪ. در ﺷﯿﻮه ﻫﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﺑﻪ ﺟﺎی اﺳﺘﻔﺎده از راﯾﺎﻧﻪ
ﻫﺎی.
مقاله محاسبات گریدی – تحقیق و پروژه و پایان نامه و مقاله دانشجویی
– ذخیره شده – مشابه
Computing Grid یا شبکه‌های متصل کامپیوتری مدل شبکه‌ای جدیدی است که با
استفاده از پردازشگرهای متصل به هم امکان انجام‌دادن عملیات‌ حجیم محاسباتی را میسر
می‌سازد. Gridها در واقع از منابع کامپیوترهای متصل به‌شبکه استفاده می‌کنند و
می‌توانند با استفاده از برآیند نیروی این منابع، محاسبات بسیار پیچیده را به‌راحتی
انجام دهند.
محمد مهدی شیرمحمدی – دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان
– ذخیره شده
شیرمحمدی، محمد مهدی، “شبیه سازی تغییر استراتژیک لیدر در شبکه های بیسیم
سنسور” ، پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی فن آوری اطلاعات در گرایش شبکه های …
محمد مهدی شیرمحمدی، مصطفی چهاردولی، Sensor Grid شبکه های کامپیوتری با قدرت
ابر رایانه، کنفرانس کامپیوتر برق و فناوری اطلاعات همدان ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد
همدان،بهمن …
انجام پایان نامه
– ذخیره شده
مشاوره و انجام پایان نامه دانشجویی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه
دکتری , سفارش و خرید پایان نامه با هزینه مناسب در دانشیاران شریف.
افزونه Essential Grid نمایش محتوا و مطالب بصورت شبکه ای کاملا …
– ذخیره شده
افزونه Essential Grid نمایش محتوا و مطالب بصورت شبکه ای به شما اجازه میدهد که از
قالب بندی های مختلفی از جمله باکس دار، عرض کامل و یا فول اسکرین استفاده کنید.
ستونها، ردیف ها و فواصل آنها به طور کامل در این افزونه قابل مدیریت هستند و شما
میتوانید محتوای مختلفی از جمله تصاویر، ویدئوهای یوتوب و ویمئو، ویدئوهای
میزبانی شده …
پایان نامه کامل امنیت شبکه های ابری – دانلود سوالات پیام نور
– ذخیره شده – مشابه
پایان نامه امنیت شبکه های ابری چکیده: محاسبات ابری به برنامه و سرویسهای اشاره دارد
که در یک شبکه توزیع شده اجرا میشود واز منابع مجازی استفاده میکند، همچنین. … بر
خلاف پردازش شبکه ای (Grid Computing) که چند کامپیوتر را به هم متصل می کند تا
بتواند یک کامپیوتر بزرگ را برای استفاده در پردازش های حجیم داده ها شبیه سازی کند،
در …
[PDF] ﺑﺴﻤﻪ ﺗﻌﺎﻟﻲ – دانشگاه صنعتی سهند
– ذخیره شده – مشابه
در ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎی ﻣﺨﺎﺑﺮاﺗﻲ و. ﻛﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮی. Quality-of-Service Provisioning in. Computer and
Communications. Networks. 6. -3. –. روش ﺗﺤﻘﻴﻖ و ﺳﻤﻴﻨﺎر. +. ﭘﺮوژه ﺗﺤﻘﻴﻖ. (. ﭘﺎﻳﺎن ﻧﺎﻣﻪ. )
ﮔﺬراﻧﺪن درس … Speech Processing and Communications. 11. 3. ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎی ﻧﺴﻞ ﺑﻌﺪی.
Next Generation Networks. 12. 3. ﻣﺤﺎﺳﺒﺎت ﺗﻮری. Grid Computing. 13. 3. ﺻﺤﺒﺖ در ﺷﺒﻜﻪ.
ﻫﺎی اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ.
گروه کنترل – دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
– ذخیره شده
بررسی وضعیت رعایت اخلاق پژوهشی در تجارب پژوهشی انجام پایان نامه دانشجویان
کارشناسی ارشد رشته های فنی و مهندسی دانشگاه های دولتی سطح تهران. ۱. کنترل …
بررسی روش های تنظیم پارامترهای کنترل کنتورهای پیش بین و راهکارهای نوین
تنظیم …. تحلیل بلادرنگ بودن ارتباط متوالی از طریق شبکه های پروفیباس و
اترنت.
پروفایل شخصی – نوید غفارزاده – دانشگاه بین المللی امام خمینی
– ذخیره شده – مشابه
١٩, SMART GRID SECURITY AND PRIVACY ISSUES” ،” چهارمین سمینار تخصصی
شبکه های هوشمند الکتریکی انعطاف پذیر مبتنی بر مبدل های الکترونیک قدرت،
تهران، ایران، ١٢ تیر ماه ١٣٩٢. —. ٢٠, روشی جدید جهت …. رج, عنوان پایان نامه, نام دانشگاه
, تاریخ دفاع, نام دانشجو / مقطع, فایل چکیده و فهرست, پیوند مرتبط. ١, جایابی بهینه

[PDF] باسمه تعالی – واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی
– ذخیره شده
سوابق تحصیلی : ردیف. مقطع تحصیلی. رشته و گرایش. دانشگاه. تاریخ اخذ مدرک. ۱٫
کارشناسی. مهندسی کامپیوتر. –. نرم افزار. دانشگاه آزاد. اسالمی. واحد. قزوین. ۱۳۸۰٫ ۲٫
کارشناسی ارشد. مهندسی کامپیوتر. –. نرم افزار. دانشگاه آزاد. اسالمی واحد قزوین. ۱۳۸۵
. ۳٫ دکترای تخصصی. مهندسی سیستم های نرم افزاری. دانشگاه آزاد اسالمی واحد علوم و …
لیست چکیده پایان نامه های تحصیلات تکمیلی در یک نگاه (بخش سوم)
– ذخیره شده
رابطه ی هوش اجتماعی و وابستگی به شبکه های اجتماعی تلفن همراه با عملکرد تحصیلی
دانش آموزان پسر متوسطه دوم نظری ناحیه ۳ شهر اصفهان · بررسی سبک شناسی مفهوم …..
بررسی فرآوانی ، نقش و ساختار خوشه های واژگانی در ژانرهای فرعی در رساله ها و پایان
نامه های رشته آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم/خارجه · نقش مولفه های معنویت در …
چارت درسی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر- نرم افزار – گروه …
– ذخیره شده
۴, شبکه های کامپیوتری پیشرفته, ۳٫ ۵, امنیت شبکه پیشرفته, ۳٫ ۶, مدل های رایانش
… اخذ حداکثر ۱ درس از درس های گروه ۳ با تشخیص دانشکده می تواند جایگزین یکی از
درس های گروه ۱ یا گروه ۲ گردد. جمع کل واحدهای گروه ۳, ۳ واحد. دروس تحقیق و پژوهش.
ردیف, عنوان درس, تعداد واحد, پیش نیاز. ۱, سمینار و روش تحقیق, ۲٫ ۲, پایان نامه, ۶٫
لیست پایان نامه و پروژه های تحقیقاتی مهندسی کامپیوتر و IT – قلم چی
– ذخیره شده – مشابه
۲۲ ژانویه ۲۰۱۴ … همانطور که میدانید در مقطع کارشناسی ارشد انتخاب پایان نامه بسیار حیاتی و
تاثیرگذار بر ادامه روند تحصیل دانشجو میباشد در رابطه با همین موضوع در زیر
لیستی از پایان نامه های مختلف در رشته مهندسی کامپیوتر جهت مطالعه ی شما عزیزان و
استفاده از آنها آمده است،امید است با مطالب به روز آشنائیت بیشتری پیدا کنید:
[PDF] ( ﺑﻌﺪ از آن و ۹۴ ورودی ) ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ رﺷﺘﻪ ۱ ﮔﺮوه دروس ﻟﯿﺴﺖ دروس ﺟﺒ
– ذخیره شده – مشابه
و ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ. ۶(. واﺣﺪ. ) ﻣﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ . ﻟﯿﺴﺖ دروس ﺟﺒﺮاﻧﯽ. دروس. ﮔﺮوه. ۱٫ ﮔﺮاﯾﺶ. ﻧﺮم اﻓﺰار. ﮔﺮاﯾﺶ. ﻫﻮش
ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ و رﺑﺎﺗﯿﮑﺰ. ﮔﺮاﯾﺶ ﻧﺮم اﻓﺰار. (. اﺧﺬ. ۳٫ درس از دروس زﯾﺮ اﻟﺰاﻣﯿﺴﺖ. ) ﮔﺮاﯾﺶ. ﻫﻮش ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ و
… ارزﯾﺎﺑﯽ ﮐﺎراﯾﯽ ﺳﯿﺴﺘﻤﻬﺎی ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮی. ﺳﯿﺴﺘﻤﻬﺎی ﻧﺮم اﻓﺰاری اﺗﮑﺎﭘﺬﯾﺮ. راﯾﺎﻧﺶ اﺑﺮی. ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮی
ﭘﯿﺸﺮﻓﺘﻪ. اﻣﻨﯿﺖ ﺷﺒﮑﻪ ﭘﯿﺸﺮﻓﺘﻪ. ﻣﺪل ﻫﺎی. راﯾﺎﻧﺶ ﻫﻤﺮوﻧﺪ. راﯾﺎﻧﺶ ﮔﺮﯾﺪ و ﺧﻮﺷﻪ ای. ﺳﯿﺴﺘﻤﻬﺎی ﺑﯽ درﻧﮓ و ﻧﻬﻔﺘﻪ.
معنی grid – دیکشنری آنلاین آبادیس
– ذخیره شده – مشابه
آبادیس – معنی grid = (خودمانی) وابسته به فوتبال آمریکایی، مشبک، (در اصل) چهار
چوبی که داخل آن میله های چوبی یا فلزی و غیره موازی به هم قرار گرفته باشند، هر چیزی
به این … (برق و الکترونیک) جریان الکترون ها بین شبکه و کاتود لامپ الکترونی.
cattle grid. (انگلیس) صفحه ی آهن مشبک که بر کف برخی راه ها می گذارند تا چهار پایان

[PDF] اﻃﻼﻋﺎت ﺷﺨﺼﻰ و ﻋﻠﻤﻰ ۱٫ : ﺗﺤﺼﯿﻼت ۲٫ : ﮐﺘﺐ و ﻣﻘﺎﻻت ﭼﺎپ ﺷﺪه ۳٫ ١ – موسسه آموزش …
– ذخیره شده
ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮی و ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻫﺎی ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ ﺑﺮق .۲٫ ﺗﺤﺼﯿﻼت. : ﺗﺤﺼﯿﻼت. رﺷﺘﻪ. ﺳﺎل ﻓﺎرغ اﻟﺘﺤﺼﯿﻠﯽ.
ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ. ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ. -. ﻧﺮم اﻓﺰار. دی. ۱۳۹۱ .۳٫ ﮐﺘﺐ و ﻣﻘﺎﻻت ﭼﺎپ ﺷﺪه. : اﻟﻒ. : ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ.
ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ. /. دﮐﺘﺮی. ﻋﻨﻮان. ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ. ﻣﻘﻄﻊ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ. اﺳﺘﺎد راﻫﻨﻤﺎ. ﺳﺎل ﺗﺪوﯾﻦ. ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺧﺮاﺑﯽ در ﺷﺒﮑﻪ
ﻫﺎی. IP/MPLS. -. ﻣﻮرد ﻣﻄﺎﻟﻌﺎﺗﯽ. : ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻫﺎی ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ ﺑﺮق … scheme Case study: Smart Grid.
ﺷﺸﻤﯿﻦ.
دانلود پروژه امنیت شبکه های ابری + قابل ویرایش :: مجموعه پایان نامه …
– ذخیره شده – مشابه
۱۷ آگوست ۲۰۱۵ … دانلود پروژه امنیت شبکه های ابری + قابل ویرایش امروز ۴ پروژه کامل را برای کاربران
عزیز آماده کردیم.این پایان نامه ها با موضوعات زیر می باشند: پروژه رایانش ابری (
Cloud …
[PDF] پایان نامه فرم پیشنهاد کارشناسی ارشد
– ذخیره شده
)یک شهرک صنعتی(. متشکل از منابع انرژی تجدید پذیر و خودرو. های برقی. ) با
قابلیت تبادل. توان. بین خودرو و شبکه(. عنوان طرح به زبان انگلیسى. Stochastic
short-term scheduling of micro grid (an industrial zone) with renewable energy
resources and electrical vehicle with Vehicle To Grid capability. نوع طرح: بنیادى.
کاربردى.
گرید های محاسباتی و مدیریت آنها – بنیاد توسعه رایانش سریع و ابری
– ذخیره شده
کلاسترها عموماً از کامپیوترهای شخصی و ایستگاه‌های کاری[۱۲] و شبکه‌های پرسرعت و
مطمئن تشکیل شده‌اند. تأکید برنامه‌ها روی محاسبات حلقه ربایی[۱۳]، محاسبات با توان
عملیاتی[۱۴] بالا و محاسبات توزیع شده می‌باشد. محاسبات گریدی بر مجموعه‌ای از منابع
ناهمگون توزیع شده تأکید دارد که از آنها به منظور ایجاد یک بستر برای محاسبات با …
دانلود ترجمه مقاله ارتباطات AMI و مسیریابی در شبکه های ناحیه مجاورت …
– ذخیره شده
مقاله ترجمه شده ارتباطات AMI و مسیریابی در شبکه های ناحیه مجاورت مربوط به رشته
فناوری اطلاعات و ارتباطات و فناوری اطلاعات و درباره دیتا و امنیت شبکه، سامانه. … A
fundamental component of the Smart Grid is an Advanced Metering Infrastructure
(AMI), which provides a two-way communication flow between utilities and …
[PDF] علیرضا ذکریازاده – پژوهشگاه نیرو
– ذخیره شده
عنوان رساله دکترا. : برنامه. ریزی بهره. برداری منابع انرژی پراکنده در شبکه توزیع
هوشمند. محورهای تحقیقاتی. : بهره. برداری شبکه. های هوشمند. ،. پاسخگویی بار. ،.
مدیریت انرژی. ، منابع. انرژی. تجدیدپذیر . دفاع. از پایان. نامه. با درجه عالی.
کارشناسی ارشد. دانشگاه علم و صنعت ایران. رشته مهندسی برق. ،. گرایش سیستم. های
قدرت، سال. های.
کد سورس نوشته شده در محیطی Gridsim و فایل word کامل پایان نامه ارائه …
– ذخیره شده
۱ مارس ۲۰۱۷ … لینک دانلود کد سورس نوشته شده در محیطی Gridsim و فایل word کامل پایان نامه ارائه
یک الگوریتم اجتماع مورچگان به منظور بهبود در زمان انجام کارها در محیط گرید فهرست
مطالب عنوان صفحه چکیده ۱ فصل ۱: مقدمه ۲ ۱-۱- مقدمه ۳ ۱-۲- پردازش شبکه ای ۴ ۱-۳-
الگوریتم مورچگان ۴ ۱-۴- چالش های پردازش شبکه ای ۵ فصل ۲: ۷ …
[PDF] ﭘﺮوژه ﻛﺎرﺷﻨﺎﺳﻲ ﻋﻨﻮان ﻛﺎرﺷﻨﺎﺳﻲ ارﺷﺪ: ﻧﺎﻣﻪ ﭘﺎﻳﺎن ﻋﻨﻮا – Ehsan Heydarian-Forushani
– ذخیره شده – مشابه
۱۹ دسامبر ۲۰۱۲ … ﭘﺎﻳﺎن. ﻧﺎﻣﻪ. ﻛﺎرﺷﻨﺎﺳﻲ ارﺷﺪ: اﺳﺘﻔﺎده از ﻣﻨﺎﺑﻊ ﭘﺎﺳﺨﮕﻮﻳﻲ ﺑﺎر در ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ رﻳﺴﻚ ﺑﻬﺮه. ﺑﺮداری از واﺣﺪﻫﺎی ﺑﺎدی.
اﺳﺘﺎ. د راﻫﻨﻤﺎ: دﻛﺘﺮ. ﻣﺤﺴﻦ ﭘﺎرﺳﺎ ﻣﻘﺪم. اﺳﺘﺎد ﻣﺸﺎور: دﻛﺘﺮ ﻣﺤﻤﺪﻛﺎﻇﻢ ﺷﻴﺦ اﻻﺳﻼﻣﻲ. ۳٫ دﻛﺘﺮی. ﺑﺮق. روزاﻧﻪ.
ﻗﺪرت. -. داﻧﺸﮕﺎه. ﺻﻨ. ﻌﺘﻲ. اﺻﻔﻬﺎن. ۱/۷/۹۲٫ ﺣﺎل ﺣﺎﺿﺮ. ۴۷/۱۸٫ ﻋﻨﻮان. رﺳﺎﻟﻪ دﻛﺘﺮی. : ﺑﻬﺮه. ﺑﺮداری
ﻳﻜﭙﺎرﭼﻪ از ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺳﻤﺖ ﻋﺮﺿﻪ و ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺎ ﻫﺪف دﺳﺘﻴﺎﺑﻲ ﺑﻪ اﻧﻌﻄﺎف. ﭘﺬﻳﺮی در ﺳﻴﺴﺘﻢ. ﻫﺎی.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب – محمدرضا صالح نمدی
– ذخیره شده
S. Farokhzad, M.Reza Salehnamadi, April 2010, Metadata Update mechanism
improvement in data grid, world academy of science, engineering and
technology, volume 64, … نوید صالح نمدی، محمدرضا صالح نمدی, دانشگاه آزاد تهران
جنوب ، آذر ۱۳۸۷, طراحی شبکه ارتباطی براساس گراف, همایش منطقه ای اندیشه های نوین
در علوم مهندسی,.
آزمایشگاه سیستم های انرژی الکتریکی مدرن – دانشگاه شهید بهشتی
– ذخیره شده
Microgrids; Smart Grid; Electromagnetic transients in power systems;
Electromagnetic Compatibility (EMC). Each research programme at MEES-LAB is
carried out by a well-established team led by a head. You may find pertinent
information about each research group on our website at http://powersystem.sbu.
ac.ir/.
محمد رضا خیام باشی – پایگاه اطلاع رسانی اساتید
– ذخیره شده – مشابه
سوابق تحصیلی; مقالات; پایان نامه ها; کتب و جزوات; اختراعات; جوایز و افتخارات; آثار
هنری. |. دکتری,مهندسی کامپیوتر ,نیوکاسل- University of Newcastle upon Tyne,
انگلستان,-۱۳۸۵. فوق لیسانس,مهندسی کامپیوتر- معماری سیستم,دانشگاه صنعتی
شریف,- تهران – ایران,-۱۳۶۹. لیسانس,مهندسی کامپیوتر – سخت افزار ,دانشگاه تهران,- …
کانال تلگرام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی
– ذخیره شده
۷ سپتامبر ۲۰۱۶ … انجام کلیه پایان نامه های کارشناسی ارشد فقط و فقط مهندسی کامپیوتر و مهندسی
فناوری اطلاعات بصورت کامل. لینک کانال تلگرام : PayannamehArshadComputer
@ BigData CloudComuting. Grid الگوریتم ژنتیک الگوریتم های تکاملی شبکه های
حسگر بیسیم سیستم های توصیه گر منطق فازی خوشه بندی شبکه های …
فایل های دسته بندی پایان نامه – ویستافایل
– ذخیره شده
۸,۰۰۰ تومان. پایان نامه کاردانی رشته کامپیوتر،فیبر نوری Fibr Optic،در این مقاله
تعریفی از فیبر نوری ومعرفی انواع آن خواهیم داشت. در ادامه روند ساخت فیبر نوری و
مراحل تولید آن ارایه می گردد. و در پایان به بررسی مزایا و چالش های بکارگیری فیبر
نوری پرداخته خواهد شد. الگوریتم های مسیریابی در شبکه‌های حسگر بی‌سیم خرید …
دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان » فرشید حبیبی
– ذخیره شده
عنوان مدرک دانشگاه/ شهر معدل تاریخ شروع – تاریخ پایان … عنوان پایاننامه: طراحی
کنترلکننده‌های کارآمد برای پایداری فرکانس و ولتاژ در ریزشبکهها … ۳-فرشید
حبیبی، حسن بیورانی، شورش شکوهی، ” کاربرد شبکه های عصبی مصنوعی در طراحی
یک کنترل کننده هوشمند فرکانس برای یک ریزشبکه جزیرهایی “، نشریه مهندسی برق
و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *