دانلود کامل پاورپوینت معماری فولدینگ

Published on Author adminLeave a comment

پاورپوینت معماری فولدینگ

پاورپوینت معماری فولدینگ
دسته بندی پاورپوینت
بازدید ها ۱
فرمت فایل pptx
حجم فایل ۴۹۳ کیلو بایت
تعداد صفحات فایل ۱۴

پاورپوینت معماری فولدینگ

فروشنده فایل

کد کاربری ۲۶۴۵۶

کاربر

پاورپوینت معماری فولدینگ

معماری فولدینگ

=

معماری نئو باروک ؛ کالبد بنا و سطوح مواج دیوارها انعطاف پذیر و در فولد با تکنولوژی جدید

=

معماری ارگانیک ؛ ساختمان های ساخته شده با توجه به شرایط محیطی

معماری فولدینگ
فولدینگ یکی از سبک های مطرح در دهه پایانی قرن گذشته بود . فولدینگ در معماری از اوایل دهه ۱۹۹۰ مطرح شد .

اولین نظریه پرداز: فیلسوف فقید فرانسوی ، ژیل دلوز .

فلسفه دلوز ، یک فلسفه افلاطون ستیز و دکارت ستیز است و عمودگرایی ، طبقه بندی و سلسله مراتب مردود می داند .از نظر دلوز ، هستی از زیر بناهای عقل ریاضی استخراج نشده است . وی در کتاب معروف خود ، ضد ادیپ سرمایه داری و اسکیزوفرنی ( ۱۹۷۲) خرد مدرن را مورد پرسش قرار داد . از نظر دلوز ، خرد هر جایی است. زیر بنا و روبنا وجود ندارد.دلوز در کتاب خود به نام ، فولد ، لایبنیتز و باروک ( ۱۹۸۲ ) جهان را چنین تبیین می کند : ” جهان به عنوان کالبدی از فولدها و سطوح بی نهایت که از طریق فضا ، زمان فشرده شده ، در هم پیچ و تاب خورده و پیچیده شده است . ” دلوز هستی و اجزاء آن را همواره در حال شدن می بیند .

بحث ریزوم:

دلوز به همراه یار همفکر خود ، فیلیکس گاتاری ، مقاله ای به نام ” ریزوم ” در سال ۱۹۷۶ در پاریس منتشر کرد . این موضوع در کتاب هزار سطح صاف ( ۱۹۸۰) به صورت کامل تر توسط این دو مطرح گردید. رزیوم گیاهی است بر خلاف سایر گیاهان ، ساقه آن به صورت افقی و در زیر خاک رشد می کند . برگ های آن خارج از خاک است . با قطع بخشی از ساقه آن ، این گیاه از بین نمی رود ، بلکه از همانجا در زیر خاک گسترش می یابد و جوانه های تازه ایجاد می کند.

این دو متفکر با مطرح نمودن بحث ریزوم ، سعی در بنیان فکنی اندیشه غرب کردند و اصول اولیه آن را زیر سوال بردند . از نظر آنها ، عقلانیت غرب به صورت سلسله مراتب عمودوار ، درخت گونه و مرکز مدار است .

پاورپوینت معماری فولدینگ و دیکانستراکشن – خط معمار …

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ – پاورپوینت معماری فولدینگ و دیکانستراکشن –. در این قسمت قصد داریم یک پاورپوینت در باب بررسی سبک های معماری فولدینگ و دیکانستراکشن و ارتباطات و اشتراکات این دو سبک را ارائه نماییم. همچنین در این پاورپوینت آثار بزرگان این دو سبک نیز ارائه می گردد. در ادامه مقدمه ای از این پاورپوینت را می خوانید و پس …

سبک معماری فولدینگ | ۱۲۳learning.ir | پاورپوینت به صورت …

۲ آبان ۱۳۹۶ – سبک معماری فولدینگ | عمودگرایی ، طبقه بندی و سلسله مراتب مردود می داند و به جای آن افقی گرایی را مطرح می کند . از نظر فولدینگ همه چیز همسطح یکدیگر است.

دانلود پاور پوینت معماری فولدینگ | معماری بنا

۴ آبان ۱۳۹۵ – Tags: انجام پروزه معماریانواع سبک های معماریپاور پوینت معماری فولدینگپایان نامه رساله معماریپروزه پایان نامه معماریپروزه معماریدانلود انواع پروزه های روستادانلود پاور پوینت معماری فولدینگدانلود پایان نامه رایگان معماریدانلود پایان نامه معماریدانلود پروزه انسان طبیعتدانلود پروزه پایان نامه معماریدانلود پروزه تریدی …

پاورپوینت معماری فولدینگ فرشید موسوی|mk33402

همانطور که مشهاده می کنید فایل معماری فولدینگ,معماری فولدینگ pdf,معماری فولدینگ در ایران,معماری فولدینگ ppt,تحقیق معماری فولدینگ,مقاله معماری فولدینگ,پاورپوینت معماری فولدینگ,پایان نامه معماری فولدینگ,اصول معماری فولدینگ,آشنایی با معماری فولدینگ.

پاورپوینت معماری فولدینگ|lp4

جزئیات فایل مطابق عبارت معماری فولدینگ,معماری فولدینگ در ایران,معماری فولدینگ pdf,معماری فولدینگ ppt,تحقیق معماری فولدینگ,مقاله معماری فولدینگ,پاورپوینت معماری فولدینگ,پروژه معماری فولدینگ,اصول معماری فولدینگ,مفاهیم معماری فولدینگ.

تصاویر برای پاورپوینت معماری فولدینگ

تصاویر بیشتر برای پاورپوینت معماری فولدینگگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام
(function(){if(!document.querySelector(“#taw”).clientHeight&&!document.querySelector(“#topstuff”).clientHeight)for(var a=document.querySelector(“#rso”).children,b=0;b

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *