دانلود کامل مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکنترلی

Published on Author adminLeave a comment

مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکنترلی

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکنترلی بصورت جامع و کامل برگرفته شده از پایان نامه کارشناسی ارشد با منابع بروز و جدید
دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
بازدید ها ۳۲
فرمت فایل doc
حجم فایل ۱۷۰ کیلو بایت
تعداد صفحات فایل ۴۱

مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکنترلی

فروشنده فایل

کد کاربری ۲

کاربر

دانلود مبانی نظری پایان نامه رشته روانشناسی

مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکنترلی

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
توضیحات:
فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc
بدون هیچ تگ و تبلیغات، قابلیت پرینت دارد
منبع:فروشگاه ساز فایلینا
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مقدمه مبانی نظری خودکنترلی

مفهوم خودکنترلی که در سال۱۹۷۴توسط اشنایدر گسترش یافت، به این معنی است که یک شخص در موقعیت خود چه قدر انعطاف پذیر یا چه قدر پایدار است(کاشال وکوانت ، ۲۰۰۶). اشنایدر بیان کرد، مردم در یک بحث کلی به دو دسته تقسیم می شوند: افراد با خودکنترلی بالا و افراد با خودکنترلی یایین که هر کدام ویژگی هایی دارند(کجدال ، ۲۰۰۳). برخی از افراد نسبت به موقعیت های اجتماعی حساس هستند و ظاهر خود را متناسب با موقعیت رایج تنظیم می کنند، این افراد را با خودکنترلی بالا می نامیم. در مقابل افرادی هستند با خودکنترلی پایین که تمایل دارند فکر و احساس خود را بیان نمایند، تا اینکه آن را متناسب با موقعیت سازماندهی کنند(اشنایدر، ۱۹۷۴).
یکی از مهمترین مهارت ها که مشخصه سلامت و بهزیستی روانی افراد است، برخورداری آنها از صفت خودکنترلی(خودنظارتی) است. افرادی که می توانند هدف های واقع گرایانه را اولویت بندی کنند و در زمان تصمیم گیری میان عواطف و عقل تعادل برقرار کنند، خود کنترل هستند(آقایار وشریفی درآمدی، ۱۳۸۵). بطوری که جانگ (۱۹۳۳) و رنز (۱۹۶۴) تاکید داشتند که آگاهی از کاستیهای خود و نیز پذیرش اشتباهات خویش، یکی از مشخصه های بسیار مهم داشتن شخصیتی کامل و تکامل یافته است. اریکسون (۱۹۵۹) بیان داشت که یکی از عوامل یکپارچگی خود، رسیدن به آرامش در عین وجود پیروزیها و شکستها و ناامیدیهای گذشته است. چنین خودپذیری بالایی براساس خودسنجی واقع بینانه، آگاهی از اشتباهات و محدودیتهای خود، و عشق نسبت به خود و دیگران، بنا شده است.
هر شخص ممکن است گرفتار ناراحتی روانی شود خود به خود کافی نیست زیرا که بهداشت فقط منحصر به تشریح علل اختلالات رفتار نبوده بلکه هدف اصلی آن پیشگیری ا ز وقوع ناراحتی ها می باشد. پیشگیری عبارت است از به وجود آمدن عاملی که مکمل زندگی سالم و نرمال باشد و نیز درمان اختلالات جزیی رفتار به منظور جلوگیری از وقوع بیماریهای شدید روانی است. یکی از شرایط اصولی بهداشت روانی این است که شخص به خود احترام بگذارد و خود را دوست بدارد و همچنین از مهارتهای خودکنترلی بهرمند باشد(شاملو، ۱۳۷۶).
یکی از موضوعات مهم مورد توافق نظریه پردازان روانشناسی عملکرد مهم “خودکنترلی” در فرآیند بهزیستی روانشناختی است. اگر چه امروزه، این نظریه پردازان در مورد کانونی بودن”خودکنترلی” و اهمیت آن در فرایند رشد شخصیت و بهزیستی روانشناختی توافق دارند، دیدگاههای مختلف روان شناسی تعاریف مختلفی از”خودکنترلی” ارائه می دهند. در زمانهای مختلف توجه به خود دستخوش تغییراتی گشته است. اگر چه در بعضی از زمانها مطالعات روی “خود مورد غفلت قرار گرفته اند، در دهه های اخیر این مفهوم بار دیگر مورد توجه فراوان روان شناسان قرار گرفته است.
مفهوم خودکنترلی ، به شکل های بسیاری در سراسر تاریخ بشر ظاهر شده است. تراژدی های یونان باستان، آکنده از پنداره‎های درماندگی بشر در برابر خدایان و یا سرنوشت بود. نمایشنامه‎های شکسپیر، هم نمایشگر سرنوشت محزون از پیش تعیین شده، و هم نمایانگر اراده‎ی آزاد است. فیلسوفان، با مفهوم هسته‎ی کنترل تحت عنوان جبرگرائی در برابر اراده‎ی آزاد، دست به گریبان بوده‎اند. جامعه شناسان آن را به عنوان خودمختاری در برابر خود بیگانگی و یا ناتوانی نام برده‎اند و روانشناسان از آن به عنوان رفتارگرائی در برابر ذهن گرایی نام برده اند. نیچه ، قدرت را مهمترین پدیده روان شناختی نامیده است و آدلر در نظام روانشناسی فردی خود بیان کرده است که مبارزه کردن برای کنترل شخص بر سرنوشت خود، مهمترین انگیزش است و هر شخص بدون احساس چنین کنترلی دچار عقده‎ی حقارت، خواهد بود و ممکن است درصدد جبران بیش از حد تلاشهای خود برای رسیدن به حس کنترل یا غلبه باشد.
همه‎ی اینها به عقیده‎ی ساموئل بال (۱۹۹۴)، مبین ریشه‎های تاریخی و نظری هسته‎ی کنترل می‎باشد. با این وجود سازه‎ی خود کنترلی را نخستین بار فارز (۱۹۵۷) و راتر (۱۹۶۶) به شیوه‎‎ی علمی وارد واژگان روان شناختی کردند. این سازه، در مطالعات مربوط به انگیزش، به گونه فزاینده‎ای اهمّیت نظری و علمی بدست آورده است. سازه خود کنترلی ریشه در نظریه‎ی یادگیری اجتماعی دارد. در این نظریه، تقویت به عنوان تعیین کننده‎ی رفتار شناخته شده است و ادراک فرد در مورد منبع این تقویت عنصری اساسی در تعیین رفتار است. به عبارت دیگر، به عقیده‎ی راتر ادراک فرد از تقویت (پاداش یا تنبیه)، یک ویژگی دو ارزشی را به وجود می‎آورد. بدین معنی که در هر رفتاری این دو ارزش (دو قطب) نمی‎تواند با هم وجود داشته باشند. این متغییر دو قطبی خود کنترلی درونی در مقابل خود کنترلی بیرونی است(راتر، ۱۹۶۶ به نقل از محمد خیر، ۱۳۷۸). اشنایدر(۱۹۸۷) عنوان کرد”بالا یا پایین بودن خودکنترلی در افراد به تفاوت در نگرش، رفتار، ادراکات و باورها بستگی دارد(کومر و تامپسون ، ۲۰۰۳).
فهرست مطالب

مبانی نظری خودکنترلی

۲-۷- ماهیت خود کنترلی
۲-۸- مفهوم خودکنترلی در نظریه یادگیری اجتماعی راتر
۲-۹- انواع کنترل و نظارت
۱-۲-۹- کنترل پیش از عمل
۲-۲-۹- کنترل سکانی
۳-۲-۹- کنترل تفکیکی (بلی- خیر)
۴-۲-۹- کنترل بعد از عمل
۲-۱۰- ارزیابی انواع کنترل
۲-۱۱- مراحل فرآیند خودکنترلی
۱-۲-۱۱- تعیین معیار یا استاندارد
۲-۲-۱۱- سنجش عملکرد
۳-۲-۱۱- تشخیص انحرافات از طریق تطبیق عملکرد با استاندارد
۴-۲-۱۱- انجام اقدامات اصلاحی
۲-۱۲- مرور تحقیقات پیشین

پیشینه تحقیق خودکنترلی

۱-۲-۱۲- پیشینه پژوهشی مربوط به ارتباط خودکنترلی و بهزیستی روانشناختی
۲-۲-۱۲- پیشینه پژوهشی مربوط به ارتباط سبک فرزند پروی و بهزیستی روانشناختی
۲-۱۳- جمع بندی
۲-۱۴- فرضیه های پژوهش
۲-۱۵- قلمرو جغرافیایی و سازمانی پژوهش
منابع
منابع فارسی
منابع انگلیسی
منابع

مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکنترلی – آپارات

▶ ۰:۰۹

۳۰ فروردین ۱۳۹۷
دانلود فایل دانلود فایل اصلیhttps://goo.gl/m1qfgr دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکنترلی بصورت جامع و کامل برگرفته شده از پایان نامه کارشناسی ارشد.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق فمینیسم در سینما – آپارات

▶ ۰:۱۱

۲۸ فروردین ۱۳۹۷
arshia http://724doc.com/1143 **مبانی نظری و پیشینه تحقیق فمینیسم در سینما**دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق فمینیسم در سینما بصورت جامع …

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تکنولوژی Cloud ERP – آپارات

▶ ۰:۱۰

۲۸ فروردین ۱۳۹۷
arshia http://724doc.com/1148 **مبانی نظری و پیشینه تحقیق تکنولوژی Cloud ERP**دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تکنولوژی Cloud ERP …

مبانی نظری و پیشینه تحقیق پرخاشگری در دختران نوجوان – …

▶ ۰:۰۹

۳۰ فروردین ۱۳۹۷
دانلود فایل دانلود فایل اصلیhttps://goo.gl/rLodGB دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق پرخاشگری بصورت جامع و کامل برگرفته شده از پایان نامه کارشناسی ارشد.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق امیدواری – آپارات

۳۰ فروردین ۱۳۹۷ – دانلود فایل دانلود فایل اصلیhttps://goo.gl/uxnZXF دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق امیدواری بصورت جامع و کامل برگرفته شده از پایان نامه کارشناسی ارشد.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق ABC در بیمارستان – آپارات

▶ ۰:۱۱

۲۸ فروردین ۱۳۹۷
arshia http://724doc.com/1151 **مبانی نظری و پیشینه تحقیق ABC در بیمارستان**دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق ABC در بیمارستان بصورت …

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تصویر ذهنی از خدا – آپارات

▶ ۰:۰۹

۳۰ فروردین ۱۳۹۷
دانلود فایل دانلود فایل اصلیhttps://goo.gl/13i7JK دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تصویر ذهنی از خدا بصورت جامع و کامل برگرفته شده از پایان نامه کارشن.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق برنامه ریزی استراتژیک سازمان …

▶ ۰:۱۰

۲۸ فروردین ۱۳۹۷
http://724doc.com/1149 **مبانی نظری و پیشینه تحقیق برنامه ریزی استراتژیک سازمان ها با رایانش ابری**دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق برنامه ریزی استراتژیک …

مبانی نظری پیشینه تحقیق ارتباط خودکنترلی بهزیستی – …

مبانی نظری پیشینه تحقیق ارتباط خودکنترلی بهزیستی. ۱۲٫ دانلود فایل اصلی https://goo.gl/5X8d6T دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارتباط خودکنترلی و بهزیستی روانشناختی بصورت جامع و کامل برگرفته شده از پایان نامه کارشناسی ارشد با منابع بروز و جدید. ۳۰ فروردین ۱۳۹۷٫ علم و تکنولوژی · مبانی نظری خودکنترلی …

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعهد زناشویی – آپارات

▶ ۰:۰۹

۳۰ فروردین ۱۳۹۷
دانلود فایل دانلود فایل اصلیhttps://goo.gl/bDx3mk دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعهد زناشویی بصورت جامع و کامل برگرفته شده از پایان نامه کارشناسی ا.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت زندگی – آپارات

▶ ۰:۵۷

۲۶ فروردین ۱۳۹۷
کسب درآمد تضمینی و بدون نیاز به سرمایه از اینترنت مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت زندگی همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA توضیحات نظری کامل در.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق عملکرد تحصیلی – آپارات

▶ ۱:۰۶

۲۷ اسفند ۱۳۹۶
کسب درآمد تضمینی و بدون نیاز به سرمایه از اینترنت مبانی نظری و پیشینه تحقیق عملکرد تحصیلی منابع دارد پژوهش های داخلی و خارجی دارد تعداد صفحه ۴۷ نوع فا.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی – آپارات

۱۹ اسفند ۱۳۹۶ – کسب درآمد تضمینی و بدون نیاز به سرمایه از اینترنت مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی خصوصیات محصول: منابع فارسی و انگلیسی دارد. ارجاع و پاورقی استان.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق رابطه تنیدگی شغلی و میزان …

▶ ۰:۱۱

۸٫ http://724doc.com/1176 **مبانی نظری و پیشینه تحقیق رابطه تنیدگی شغلی و میزان خطای انسانی**دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق رابطه تنیدگی شغلی و …

مبانی نظری و پیشینه تحقیق کارآفرینی و اشتغال – آپارات

▶ ۰:۲۰

۳ آذر ۱۳۹۶
محسن برای دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق کارآفرینی و اشتغال از لینک زیر استفاده کنید. https://goo.gl/tMecC2 مبانی نظری و پیشینه تحقیق کارآفرینی و.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت استعداد – آپارات

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ – نیک فایل برای دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت استعداد این لینک https://goo.gl/wdNPJq را در مروگر خود سرچ کنید و برای پشتیبانی با ایدی تلگرام.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق فلسفه اخلاقی کارکنان – آپارات

▶ ۰:۲۱

۳ آذر ۱۳۹۶
محسن برای دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق فلسفه اخلاقی کارکنان از لینک زیر استفاده کنید. https://goo.gl/TrV7nB مبانی نظری و پیشینه تحقیق فلسفه اخل.

مبانی نظری ، پیشینه تحقیق در مورد سازمان امورمالیاتی – آپارات

▶ ۰:۱۸

۱۱ دی ۱۳۹۶
پارس پروژه برای دانلود مبانی نظری ، ادبیات ، پیشینه تحقیق داخلی ، پیشینه تحقیق خارجی در مورد سازمان امورمالیاتی به ادرس ذیل مراجعه نمایید. https://g.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق سلامت روان – آپارات

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ – کسب درآمد تضمینی و بدون نیاز به سرمایه از اینترنت مبانی نظری و پیشینه تحقیق سلامت روان قابل ویرایش با فرمت doc پیشینه داخلی و خارجی دارد رفرنس نویسی و.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق درمان وجودی – آپارات

▶ ۰:۳۸

۱۹ اسفند ۱۳۹۶
کسب درآمد تضمینی و بدون نیاز به سرمایه از اینترنت مبانی نظری و پیشینه تحقیق درمان وجودی خصوصیات محصول: منابع فارسی و انگلیسی دارد. ارجاع و پاورقی استا.

مبانی نظری پیشینه تحقیق در مورد وفاداری مشتریان – آپارات

▶ ۰:۱۷

۱۱ دی ۱۳۹۶
پارس پروژه برای دانلود مبانی نظری ، ادبیات ، پیشینه تحقیق داخلی ، پیشینه تحقیق خارجی در مورد وفاداری مشتریان به آدرس ذیل مراجعه نمایید. https://goo.

مبانی نظری ،ادبیات ،پیشینه تحقیق در مورد سرمایه اجتماعی – …

▶ ۰:۱۷

۲۲ آذر ۱۳۹۶
پارس پروژه برای دانلود مبانی نظری ، ادبیات ، پیشینه تحقیق داخلی ، پیشینه تحقیق خارجی در مورد سرمایه اجتماعی به آدرس ذیل مراجعه نمایید. https://goo.gl.

مبانی نظری ، پیشینه تحقیق در مورد رضایت مشتری – آپارات

▶ ۰:۲۹

۲۲ آذر ۱۳۹۶
پارس پروژه برای دانلود مبانی نظری ، ادبیات ، پیشینه تحقیق داخلی ، پیشینه تحقیق خارجی در مورد رضایت مشتری به ادرس ذیل مراجعه نمایید.https://goo.gl/HYH.

مبانی نظری پیشینه تحقیق در موردکیفیت خدمات الکترونیک …

۲۲ آذر ۱۳۹۶ – پارس پروژه برای دانلود مبانی نظری ، ادبیات ، پیشینه تحقیق داخلی ، پیشینه تحقیق خارجی در مورد کیفیت خدمات الکترونیک به ادرس ذیل مراجعه نمایید. https.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق عدالت سازمانی – آپارات

▶ ۰:۲۱

۳ آذر ۱۳۹۶
محسن برای دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق عدالت سازمانی از لینک زیر استفاده کنید. https://goo.gl/1f2fwU مبانی نظری و پیشینه تحقیق عدالت سازمانی.

مبانی نظری ، ادبیات پیشینه تحقیق در موردعملکرد صادراتی – …

▶ ۰:۱۷

۱۱ دی ۱۳۹۶
پارس پروژه برای دانلود مبانی نظری ، ادبیات ، پیشینه تحقیق داخلی ، پیشینه تحقیق خارجی در مورد عملکرد صادراتی به آدرس ذیل مراجعه نمایید. https://goo.g.

مبانی نظری، پیشینه تحقیق در مورد معنویت در سازمان – آپارات

▶ ۰:۲۲

۲۱ آذر ۱۳۹۶
پارس پروژه برای دانلود مبانی و چارچوب نظری، پیشینه تحقیق داخلی و خارجی در مورد معنویت در سازمان به ادرس ذیل مراجعه نمایید. https://goo.gl/jnQwPW مبا.

مبانی نظری ادبیات، پیشینه تحقیق در مورد بورس …

▶ ۰:۱۷

۲۵ دی ۱۳۹۶
پارس پروژه برای دانلود مبانی نظری ، ادبیات ، پیشینه تحقیق داخلی ، پیشینه تحقیق خارجی در مورد بورس الکترونیک به آدرس ذیل مراجعه نمایید. https://goo.gl.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق جهانی شدن و رقابت پذیری – آپارات

▶ ۰:۲۰

۳ آذر ۱۳۹۶
محسن برای دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق جهانی شدن و رقابت پذیری از لینک زیر استفاده کنید. https://goo.gl/5ip5ya مبانی نظری و پیشینه تحقیق جهانی.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکنترلی – فایلینا

fileina.com,فروشگاه ساز فایلینا,دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکنترلی بصورت جامع و کامل برگرفته شده از پایان نامه کارشناسی ارشد با منابع بروز و جدید.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودنظارتی – فایلینا

fileina.com,فروشگاه ساز فایلینا,دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکنترلی بصورت جامع و کامل برگرفته شده از پایان نامه کارشناسی ارشد با منابع بروز و جدید.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت دانش مشتری در سازمان – …

▶ ۰:۰۷

۶ فروردین ۱۳۹۶
برای دریافت فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت دانش مشتری در سازمان به صورت ورد به ادرس سایت http://yon.ir/MWx1Kبروید.

پاورپوینت (اسلاید) ساختار گروهی:گرایش نوین مدیریت – …

دانلود پاورپوینت با عنوان ساختار گروهی:گرایش نوین مدیریت در قالب pptx؛ قابل ویرایش و در ۳۳ اسلاید شامل ساختار گروهی، پیشینه و مفهوم گروه، تعریف گروه، انواع … برچسب ها: پاورپوینت ساختار گروهی:گرایش نوین مدیریت تحقیق ساختار گروهی:گرایش نوین مدیریت پاورپوینت ساختار گروهی ساختار گروهی مقاله ساختار گروهی …

magiran.com: فهرست نشریات دارای متن

شما می توانید متن کامل و یا برخی از مقالات نشریات زیر را در این سایت مطالعه نمایید. این فهرست مربوط به نشریاتی است که متن شماره های اخیر آنها در سایت موجود است. مجلات متعدد دیگری نیز فعلا به درج متن شماره های پیشین خود در این سایت اکتفا نموده اند. عده ای از مدیران نشریات متن برخی از مقالات هر شماره خود را انتخاب و برای درج در …

تصاویر برای مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکنترلی

{“cl”:6,”clt”:”n”,”cr”:6,”id”:”6SKnaHOmBFQ4uM:”,”oh”:417,”ou”:”https://static.cdn.asset.aparat.com/avt/10221391-5853-b__274885996.jpg”,”ow”:900,”pt”:”10221391-5853-b__274885996.jpg”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”uPd0YXGLSq_2sM”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/ajqgH/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82_%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA_%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C”,”s”:””,”st”:”آپارات”,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcQ5GfVbKAtyqg29TuO08kezxL1puopXKG7_95sMikvxbpjc61KVPkAP66g”,”tw”:194}

{“clt”:”n”,”cr”:6,”ct”:9,”id”:”5xMdyOWbS7NV8M:”,”oh”:675,”ou”:”https://static.cdn.asset.aparat.com/avt/10261057-2063-b__340355101.jpg”,”ow”:900,”pt”:”مبانی نظری و پیشینه تحقیق پرخاشگری در دختران نوجوان”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”sPOX4jLllqmCXM”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/jRLag/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82_%D9%BE%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C_%D8%AF%D8%B1_%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D9%86%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86″,”s”:””,”sc”:1,”st”:”آپارات”,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcT-PKLdNNawlF6dPu77ku2vcP5_b73uIwB-lMrWkZfK5p5IrskjgAkm8g”,”tw”:120}

{“clt”:”n”,”cr”:12,”ct”:21,”id”:”V0Us6nysgrmEuM:”,”oh”:675,”ou”:”https://static.cdn.asset.aparat.com/avt/10261114-8325-b__268262900.jpg”,”ow”:900,”pt”:”مبانی نظری و پیشینه تحقیق تصویر ذهنی از خدا”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”H60PtE1QYzo_cM”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/78xfJ/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82_%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D8%B0%D9%87%D9%86%DB%8C_%D8%A7%D8%B2_%D8%AE%D8%AF%D8%A7″,”s”:””,”sc”:1,”st”:”آپارات”,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcQ_GygA8X3mj6rkC7O-_pEweX1rc1ZHTWHBunKDxlfUR9vj0MC18VftzgI”,”tw”:120}

{“clt”:”n”,”id”:”1OvLv9KLZCeo-M:”,”oh”:675,”ou”:”https://static.cdn.asset.aparat.com/avt/10245960-1366-b__234589928.jpg”,”ow”:900,”pt”:”مبانی نظری و پیشینه تحقیق تکنولوژی Cloud ERP”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”9eufiedUh8AL9M”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/x41Dz/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82_%D8%AA%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C_Cloud_ERP”,”s”:””,”sc”:1,”st”:”آپارات”,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcQaNKo-QX9RCAJc7_lhygPQoKwriQXrqYju3UVjjVkBGOOij61ujLN0WRs”,”tw”:120}

{“cb”:6,”cl”:6,”clt”:”n”,”cr”:18,”ct”:3,”id”:”trmu6PwwoERFJM:”,”oh”:150,”ou”:”https://www.aparat.com/public/public/user_data/profile_photo/422/1263795-m.jpg”,”ow”:150,”pt”:”مبانی نظری پیشینه تحقیق ارتباط خودکنترلی بهزیستی”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”asW328bUdWJvqM”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/U6klq/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82_%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7_%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84%DB%8C_%D8%A8%D9%87%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C”,”s”:””,”st”:”آپارات”,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcSkQo3W2HqRe9gPD1yJzQJcxquraQXQg6rWe5k0IJMNTYhTIZIvh4Ck4-o”,”tw”:90}

تصاویر بیشتر برای مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکنترلیگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام
(function(){var a=document.querySelector(“#taw”),b=document.querySelector(“#topstuff”);if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector(“#rso”).children,d=0;d

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *