دانلود کامل مبانی نظری شبکه ها و رسانه های اجتماعی، فضای مجازی، حقوق اجتماعی، جامعه اطلاعاتی و حقوق ارتباطی و شهروندی

Published on Author adminLeave a comment

مبانی نظری شبکه ها و رسانه های اجتماعی، فضای مجازی، حقوق اجتماعی، جامعه اطلاعاتی و حقوق ارتباطی و شهروندی

مبانی نظری شبکه های اجتماعی، رسانه های اجتماعی، فضای مجازی، حقوق اجتماعی، جامعه اطلاعاتی، حقوق ارتباطی، حقوق شهروندی
دسته بندی مبانی و پیشینه نظری
بازدید ها ۱
فرمت فایل docx
حجم فایل ۱۲۵ کیلو بایت
تعداد صفحات فایل ۷۴

مبانی نظری شبکه ها و رسانه های اجتماعی، فضای مجازی، حقوق اجتماعی، جامعه اطلاعاتی و حقوق ارتباطی و شهروندی

فروشنده فایل

کد کاربری ۲۵۲۱۱

کاربر

مبانی نظری شبکه های اجتماعی، رسانه های اجتماعی، فضای مجازی، حقوق اجتماعی، جامعه اطلاعاتی، حقوق ارتباطی، حقوق شهروندی

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

خلاصه ای از کار:

شبکه های اجتماعی

در دنیای امروز اینترنت به عنوان یکی از ابزارهای ارتباطی، اطلاعاتی و سرگرمی جایگاه ویژه ای دارد (جوتی و همکاران[۱]، ۲۰۱۱، ص ۲۳۴). وسایل ارتباطی با پیشرفت تکنولوژی تغییر می کنند. امروزه، تعداد شبکه های اجتماعی، که در آن ارتباطات برقرار می شوند، به سرعت در حال افزایش هستند. به عنوان بخشی از زندگی روزمره، بیشتر نوجوانان و بزرگسالان از رسانه های اجتماعی از جمله فیس بوک، مای اسپیس، یو تیوب، وبلاگ……………

– نظریه ها :

– جامعه اطلاعاتی کاستلز

به اعتقاد استاد کاستلز جامعه اطلاعاتی محصول همگرایی سه فرایند تاریخی مستقل است. این سه فرایند عبارتند از، انقلاب اطلاعات که ظهور جامعه اطلاعاتی را امکان‌پذیر ساخت؛ تجدید ساختار سرمایه‌داری و…………..

– جامعه تکثر گرایی پارسونز

تالکتوت پارسونز (۱۹۰۲ -۱۹۷۹) جامعه شناس آمریکایی یکی از بزرگترین نظریه پردازان قرن بیستم است. تفحص ژرف در آثار جامعه شناسان مهم اروپایی (وبر، دورکیم، پارتو) و تامل در مسائل و بحران های عظیم………………..

– نظریه مسئولیت اجتماعی

پیدایش نظریۀ مسئولیت اجتماعی مدیون یک اقدام آمریکایی است یعنی تشکیل کمیسیون آزادی مطبوعات ( هاچینز ۱۹۷۴ ) ، محرک اولیۀ این اقدام آگاهی روز افزون در این باره بود که بازار آزاد قادر به انجام وعده

……………

– ایران و شبکه های اجتماعی

ایرانی های در تشکیل اجتماعات مجازی در فضای سایبر ید طولایی دارند . برای اولین بار نام ایرانی ها در رتبه بندی فناوری های اینترنتی با نام وبلاگ عجین شد . ایرانی ها توانستند در سال های ۱۳۸۳ و ۱۳۸۴ رتبه ی چهارم وبلاگ های جهان را به دست آورند . البته به دلایل متعدد این رتبه در سال ۲۰۰۹ به جایگاه دهم تنزل………….

– کاربرد اطلاع رسانی شبکه های اجتماعی

در جریان تحولات منتج به انتخابات دوره ی دهم ریاست جمهوری در ایران در خرداد ماه ۱۳۸۸ و بعد از آن شبکه های اجتماعی نقش مهمی ایفا کردند . بخش عمده ای از ۲۳……………

– فضای مجازی

فضای مجازی مجالی برای شکل گیری اجتماعات جدیدی از کاربران فراهم می کند . از زمان فردیناند تونیس و تلاش او برای تعریف دو گونه تجمع انسانی یعنی «اجتماع » در مقابل « جامعه » ( گزلشافت و گمنشافت ) همه متفکران علوم اجتماعی و فرهنگی « رودررو بودن » ، « محدودیت تعداد » ، « اتکا بر روابط عاطفی و نه روابط عقلانی » را از ویژگی های بنیانی « اجتماع » عنوان کرده اند ( مرکز تحقیقات همشهری ، ۱۳۸۸ ) .

…………….

– حق ارتباط: تاریخچه و مفهوم

برای توجه به پیشینه تاریخی اندیشه«حقوقی ارتباطی» باید به مسائل مطرح در عرصه روابط بین الملل و شروع بحث های مربوط به نظم نوین جهانی اطلاعات و ارتباطات، در حدود چهار دهه پیش بازگشت که آن روزگار نیز با طرح بحث های مربوط به«حق ارتباط»، مصادف بوده است.

…………..

– حق ارتباط و آزادی بیان

آزادی بیان، اصلی ترین حق در بحث حق ارتباط و حقوق ارتباطی، با وجود جایگاه قانونی و رسمیت یافته کنونی که تقریباً همه کشورهای جهانی با طی مسیری طولانی، قانون مصوبی در تأیید آن دارند، با موانعی برای تحقق کامل مواجه بوده است چنان که نمیت وان مدعی شد این حق پس از گذشت حدود سه قرن از طرح آن، محقق شده و از وضعیت عینی مطلوبی برخوردار است. بنابراین، یکی از دلایل اصلی طرح مباحث حق ارتباط و حقوق ارتباطی، کمک به عینیت یافتن و تحقق کامل حق آزادی بیان است.

…………..

– جامعه اطلاعاتی

جامعه اطلاعاتی، حاصل شکل بندی جدید اجتماعی متأثر از ظهور و گسترش فناوری های نوین اطلاعات و ارتباطات و ارتقای جایگاه و مرکزیت اطلاعات در جامعه بشری است. جامعه اطلاعاتی که با مفاهیمی مانند جامعه معرفتی، جامعه دانش مدار، جامعه فرا صنعتی، جامعه پسامدرن، جامعه نظارتی و جامعه شبکه ای، معادل…………..

حقوق ارتباطی

حقوق ارتباطی به طور سریع و مستقیم به مجموعه ای از حقوق بشر مرتبط می شوند که بسیاری از مردم از آنها محروم نگه داشته شده اند و معنای کامل آنها تنها زمانی می تواند محقق شود که همگی آنها، به عنوان یک گروه دارای ارتباطات متقابل دیده شوند. به این سبب، حقوق ارتباطی در ذات خود برابری خواه هستند و این موضوع، خود یکی از ارکان اصلی حقوق بشر است. حقوق ارتباطی نابرابری های جامعه را در دسترسی به اطلاعات و رسانه ها نفی می کنند. به همین دلیل است که حق های اساسی ذیل حقوق ارتباطی را«حقوق بشر ارتباطی» نام می نهند.

……………

حقوق ارتباطات، حق ارتباط و حقوق ارتباطی

به لحاظ ترتیب زمانی، حقوق ارتباطات، پیش از دو مفهوم دیگر یعنی«حق ارتباط» و«حقوق ارتباطی» در دو قرن اخیر مطرح بوده است، سپس«حق ارتباط» در پایان دهه ۱۹۶۰ میلادی مطرح شد و پس از آن، کمتر از دو دهه است که از مفهوم«حقوق ارتباطی» سخن گفته می شود.

…………….

علل طرح حقوق ارتباطی

صاحب نظران حوزه حقوق ارتباطی، علل طرح حقوق ارتباطی در زمان کنونی را مصلحت ها، ضرورت ها و وجود مشکلاتی می دانند که تدوین مجموعه ای از حقوق ارتباطی و محقق شدن آنها می تواند به رفع این مسائل کمک کند:

…………

حق های ذیل حقوق ارتباطی

صاحب نظران و مروجان اندیشه حقوق ارتباطی اتفاق نظر دارند که حق های ذیل حقوق ارتباطی از این قرارند:

۱٫ حق مشارکت فرد در فرهنگ خود و به کارگیری زبان مادری برای قوم ها، مذهب ها و اقلیت های زبانی؛

۲٫ حق بهره مندی از مزایای پیشرفت علمی و کاربرد آنها؛

……………

حقوق اجتماعی و مصادیق آن

گذار از قرن ۱۹ به قرن ۲۰ میلادی، تحولی عمده را در دنیای حقوق نشان می دهد که می توان از آن تحت عنوان اجتماعی شدن حقوق یا حرکت از حقوق فردی به حقوق اجتماعی یاد کرد. تحولی که آثار آن هنوز باقی است. این حرکت و تحول نشان از تلاشی نظری برای نزدیک کردن دو مفهوم متافیزیک و واقعیت در نظام حقوقی دارد (چارمونت، ۱۹۰۳، ۳۸۰). برخی هم مسیر گذار از متافیزیک به واقعیت را در عبور از فردگرایی افراطی مبتنی بر حقوق طبیعی مدرن به فردگرایی اجتماعی یافته اند (نیورت، ۱۹۹۴، ۷۷۶).

ویژگی های حقوق اجتماعی:

حقوق اجتماعی دارای ویژگی هایی به شرح زیر می باشد:

– این حقوق به افراد به طور کلی مربوط نمی شود، بلکه فرد را به عنوان عضوی از یک گروه اجتماعی مشخص مورد توجه قرار می دهد. مانند کارگران، کشاورزان و افرادی که از نظر اقتصادی ضعیف هستند.

…………

– حقوق اجتماعی در ایران

محتوای آنچه در بیشتر قوانین ایران حقوق اجتماعی گفته می شود، در بیشتر موارد حاوی حق هایی غیر از آن است که امروز در زبان جهانی حقوق از این مفهوم فهمیده می شود. به بیان دیگر حقوق اجتماعی در معنای درست خود در نسل دوم حقوق قرار دارند، اما در ایران حاوی نسل اول حقوق (حق آزادی ها) هستند. در واقع……………

– حقوق شهروندی و انواع آن

از تعاریف مربوط به حقوق شهروندی، انواع آن قابل استنباط است. «شهروندی مجموعه ای از حقوق و وظایف است که دست یابی هر فرد به منابع اجتماعی و اقتصادی را تعیین می کند

……………

– آگاهی عمومی از حقوق اجتماعی

در هر حکومتی دو گروه وجود دارد، که هر کدام دو نقش متمایز را بازی می کنند: یک گروه نقش فرمانروا و گروه دیگر نقش فرمانبردار،آن هنگام که به گروه فرمانروایان عنوان دولت داده شود،گروه فرمانبرداران شهروندانی هستند که حاکمان با رأی و نظر آنها انتخاب شده و نماینده آنها می باشند، (قاضی ، ۱۳۸۵ :۱۹).شهروندی اصلی است، که بر روابط دولت و اعضاء جامعه نظارت می کند، یعنی از یک سو با امتیازات دولت و حقوق افراد و از سوی دیگر به مناسبات و فرایندهای تاریخی مربوط می شود. شهروندی اعتبار فرد را در جامعه مشخص می کند،(ربانی،۱۳۸۷ :۲۴۷).

……………

– نقش رسانه در آگاه کردن عموم نسبت به حقوق اجتماعی

در یک جامعه با فرهنگ و رو به رشد عناصر و مؤلفه‌های گوناگون در حوزه‌های مختلف تلاش می‌کنند تا نقش و جایگاه مناسب و در خور خود را بدست آورده و در نهادینه سازی و بهره‌مندی از آن تمام تلاش و کوشش خود را بکار می‌برند و در نظام فرهنگ عمومی حقوق شهروندی یکی از حوزه‌های وسیع جامعه می‌باشد. عوامل مختلفی………………

– ارتباطات توسط رسانه
کلمه‌ی ارتباطات از لغت لاتین (Communicate) مشتق شده که این لغت خود در زبان لاتین به معنای عمومی کردن و یا به عبارت دیگر در معرض عموم قرار دادن است. ارتباطات برخی از مفاهیم و تفکرات؛ معانی یا به عبارت بهتر پیام‌ها را به دیگران انتقال و یا میان عموم گسترش می‌دهد. ارتباطات فرآیند تفهیم و تفاهم و………………

رسانه‌ها ابزار ارتباطات جمعی
رسانه‌های همگانی؛ به خصوص رادیو، تلویزیون و مطبوعات با رسوخ سریع در میان جوامع، نقش همه‌گیری در جوامع به عهده دارند. در یک تقسیم‌بندی کلی رسانه‌ها عبارتند از: صدا و سیما، مطبوعات، شبکه‌ی اینترنت، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های سنتی هر جامعه مانند منبر.
……………..

– رسانه‌ها و افکار عمومی
به همان اندازه که شناخت مفهوم و اهمیت افکار عمومی باید مورد توجه به دقت نظر منطقی و اصولی و مستمر قرار گیرد، آشنایی با عوامل تشکیل دهنده یا به عبارت دیگر عوامل موثر در شکل‌گیری و تجلی این پدیده نیز مهم، راهگشا و قابل توجه است. رسانه‌ها از مهمترین عوامل تشکیل دهنده‌ی افکار عمومی هستند و امروزه در………….

منابع :

۱- جعفری لنگرودی، م. ۱۳۷۲٫ ترمینولوژی حقوق، تهران: گنج دانش، چ۶، ص ۳۱۲٫

۲- موسی زاده، ا. ۱۳۹۰٫ بررسی مبانی حقوق اجتماعی. فصلنامه حقوق، مجله دانشکده حقوق و علوم سیاسی، دوره ۴۱، شماره ۲، صص ۲۶۱-۲۷۹٫

افشانی، ع و ذاکری، ر. ۱۳۹۱٫ مطالعه تطبیقی میزان احساس………………

……………

…………….


[۱]- Jothi et al.

بررسی تأثیر و نقش فضای مجازی در سبک زندگی اسلامی* – ره آورد نور
– ذخیره شده
۲۱ سپتامبر ۲۰۱۷ … در جامعه امروزی، حقیقت این است که اگر زندگی، شیوه، روش و سبک زندگی آدم هایی که
زندگی می کنند، بر مبنای یکسری مباحث و مبانیِ متقن استوار باشد، طبیعتاً …
اکنون در فضای مجازی و شبکه های گسترده اجتماعیِ حاصل از نسل جدید اینترنت، شاهد
پدیده نوینی به نام «زندگی دوم» هستیم که با توجه به امکانات گسترده و …
دانلود پایان نامه تأثیر استفاده از اینترنت بر سبک زندگی در بین …
– ذخیره شده – مشابه
۱۰٫ ۱-۴-۲ اهداف جزیی.. ۱۰٫ ۱-۵- فرضیه های تحقیق.. ۱۱٫ فصل دوم: مروری بر ادبیات و
پیشینه تحقیق. ۲-۱- مقدمه. ۱۳٫ ۲-۱-۱ تعاریف… ۱۴٫ ۲-۲- مبانی نظری.. ۱۶٫ ۲-۲-۱
ماکس … ۶۲٫ ۲-۴-۵-۸ جهانی شدن و حقوق شهروندی.. ۶۲٫ ۲-۴-۶ تأثیرات منفی اینترنت
بر سبک زندگی.. ۶۳٫ ۲-۴-۶-۱ بعد اجتماعی.. ۶۳٫ ۲-۴-۶-۲ تبدیل اینترنت به ارزش…
۶۳٫
[PDF] ﭘﯿﺎﻣﺪﻫﺎی ﺷﺒﮑﻪﻫﺎی اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﻣﺠﺎزی (ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻣﻮردی ﻫﻮﯾﺖ – فصلنامه فرهنگ ارتباطات
– ذخیره شده – مشابه
اﻫﻤﯿﺖ ﯾﺎﻓﺘﻦ اﻃﻼﻋﺎت اﺳﺖ. ﺑﺴﯿﺎری از داﻧﺸﻤﻨﺪان و ﺻﺎﺣﺒﻨﻈﺮان ﻋﻠﻮم اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺑﺮ اﯾﻦ ﺑﺎورﻧﺪ ﮐﻪ. ﺗﺮﮐﯿﺐ و
ﻫﻤﮕﺮاﯾﯽ ﻓﻦآوریﻫﺎی اﻃﻼﻋﺎﺗﯽ و ارﺗﺒﺎﻃﯽ و ﺗﺠﺪﯾﺪ ﺳﺎﺧﺘﺎر ﻧﻈﺎم ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ داری در. دﻫﻪﻫﺎی اﺧﯿﺮ ﻣﺎ راوارد ﻋﺼﺮ
و ….. رﺳﺎﻧﻪﻫﺎی ﺟﻤﻌﯽ. ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺷﺪه (ﻓﻀﺎی ﻣﺠﺎزی) و ﻧﻮع ﻫﻮﯾﺖ ﻗﻮﻣﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﯾﺎﻓﺘﻪ ﻫﺎی ﺗﺤﻘﯿﻖ دﻻﻟﺖ ﺑﺮآن دارد
ﮐﻪ. اﻓﺰاﯾﺶ ﻣﺼﺮف رﺳﺎﻧﻪﻫﺎی ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺷﺪه ﺑﻪ ﺗﻀﻌﯿﻒ ﻫﻮﯾﺖ ﻣّﻠﯽ و ﻫﻮﯾﺖ دوﻟﺖ ﺳﺎز ﻣﻨﺠﺮ ﺷﺪه. اﺳﺖ. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی
.
اخلاق و حقوق در جامعه اطلاعاتی – مرکز آموزش و پژوهش همشهری
– ذخیره شده – مشابه
۲۸ آگوست ۲۰۱۰ … آنها جامعه شبکه ای و مجازی حاصل از ارتباط میلیون ها رایانه را بزرگترین بستر
تبادل اطلاعات و ارتباط میان مردم در فضای مجازی تلقی می کنند. … توزیع دانش در
تمامی سطوح جامعه، منجر به آشنا شدن مردم با حقوق شان می شود و زمینه ظهور فقر و پدیده
های منفی اجتماعی کاهش می یابد و در نتیجه جامعه اطلاعاتی، مفسر چهارچوب …
رسانه ها و اثرات مثبت و منفی آن بر فرد و اجتماع – قسمت اول
– ذخیره شده – مشابه
۱۴ مارس ۲۰۱۶ … یکی از این انتقال های سریع اطلاعات و داده ها اعم از تصویری، صوتی، نوشتاری و امثال
اینها از طریق رسانه معمول در جهان مانند رادیو، تلویزیون، شبکه عنکبوتی نت، …
اکثریت مردم جامعه به اطلاعات و ارتباطات برای به روز بودن و انجام فعالیت های روزانه
مثل کار، سرگرمی، مراقبت های بهداشتی، آموزش، اجتماعی شدن، سفر کردن و …
ایجاد شبکه های اجتماعی فرصتی برای استفاده از ظرفیتهای مساجد
– ذخیره شده – مشابه
۹ دسامبر ۲۰۱۴ … مسجد نیز یک رسانه جمعی است که برای رسیدن به کارکردهای خود و رساندن پیام خود،
نیاز به ابزار های متنوع و مناسبی دارد که یکی از آنها شبکهسازی است که یک نیاز … ما
نیز در این تحقیق به دنبال تبیین نظری شبکه اجتماعی مساجد به عنوان ابزار
ارتباطی میان نهادها، سازمان ها، مسئولین و افراد مرتبط با مساجد هستیم.
رزومه – سعیدرضا عاملی رنانی
– ذخیره شده – مشابه
“ارتباطات بین فرهنگی و گفتمان حقوقی آموزشی و رسانه ای ایرانی.” تحقیقات
فرهنگی ایران ۱، ۴ (۱۳۸۷): ۴۱-۶۶٫ عاملی رنانی ، سعیدرضا و گودرز میرانی . “فضای
جهانی محلی قدرت و بی قدرتی فرهنگها.” جامعه شناسی هنر و ادبیات- نامه علوم اجتماعی
سابق -، ۲۲ (۱۳۸۸): -. عاملی رنانی ، سعیدرضا. “دو جهانی شدن ها و ارتباطات بین تمدنی.
تحلیل محتوای صفحات و گروه‌های شبکه اجتماعی فیس‌بوک با نظریه …
– ذخیره شده – مشابه
همراه با توسعه و گسترش ارتباطات کامپیوتری و دسترسی روزافزون مردم جوامع مختلف
به اینترنت و شبکه‌های اجتماعی مجازی، کوشش‌های نظری بسیاری صرف یافتن الگوهای
مناسب برای مطالعه … هابرماس نقش رسانههای جمعی و سایر نهادهای اطلاعاتی را در جامعه
به‌عنوان سه کار اصلی تشکیل دهنده، محافظ و سالم سازنده حوزه عمومی برمیشمارد.
مقالات عمومی – مرکز ملی فضای مجازی
– ذخیره شده
۳ ا کتبر ۲۰۱۷ … مبانی نظری ژئوپلیتیک. ژئوپلیتیک به عنوان علمی که روابط متقابل جغرافیا،
قدرت و سیاست و کنش های ناشی از ترکیب آنها را با یکدیگر مطالعه می کند، پس از
ظهور فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی متحول شده است. ظهور شبکه اینترنت و ایجاد
فضای مجازی باعث شده است که بخشی از محیط جغرافیای عملکردی علم …
فیلترینگ و حقوق شهروندی – ایرنا
– ذخیره شده
۱۰ ژانویه ۲۰۱۸ … **افزایش سواد رسانه ای مخاطب؛ تشخیص خوب و بد. امروزه شبکه های اجتماعی به یاری
مطبوعات آزاد به عنوان رکن چهارم دموکراسی آمده اند و مطالبه گری دیگر فقط بر عهده
خبرنگاران نیست، بلکه در عصر جامعه اطلاعاتی مردم نیز عملکرد دولتمردان را رصد می
کنند. محدود کردن فضای مجازی و فیلترینگ به نوعی نامحرم دانستن مردم …
پایان نامه کارشناسی ارشد علوم اجتماعی بررسی وضعیت پایبندی به …
– ذخیره شده
۱۱ آگوست ۲۰۱۶ … انقلاب اجتماعی ارتباطات علاوه برافزایش رسانه های ارتباط جمعی و فناوریهای نوین
ارتباطی، دگرگونی فرهنگ، اعتقادات و رفتارهای اجتماعی را نیز به ارمغان داشته است و
بیش از پیش ارتباطاتِ انسانی و اجتماعی را متکی به فضای مجازی کرده است. رسانه
های ارتباط جمعی نقش بسیار موثری در شکل گیری هویت افراد جامعه …
[PDF] واکاوی نقش و کارکرد شبکه های اجتماعی مجازی در حوادث انتخابات سال …
– ذخیره شده – مشابه
اقناعی تبلیغی آن به عنوان مبانی نظری، نقش و تأثیر رسانه ها و شبکه های اجتماعی
سایبری. را در حوادث پس از انتخابات … مشارکتجنگ نرم، تصویرسازی ذهنی، شبکه
های اجتماعی مجازی، مشروعیت زدایی، بحران. ۱٫ این مقاله برگرفته از … به این واقعیت
یعنی اینتر نت و فضای مجازی جامعه عمل پوشاند، آمریکا بود که. قدرت برتر جهان
شناخته …
آسیب‌های نوپدید،شبکه‌های اجتماعی مجازی وخانواده‌ی ایرانی – پژوهه دین
– ذخیره شده – مشابه
این مقاله درصدد آن است تا برخی از معایب و تهدیدات موجود در اینترنت و شبکه‌های
اجتماعی مجازی را معرفی و راهکارهایی جهت پیشگیری و کاهش این گونه آسیب‌های نوپدید
ارایه … این شبکه‌ها می‌توانند بر فرهنگ‌پذیری افراد جامعه تأثیر گذاشته ، ادبیات و
پوشش آنها و همچنین روابط با همجنس و جنس مخالف را دگرگون کنند و کلیه شوون زندگی
را با …
معنا بخشی های من – فضای مجازی – مطالعات فضای مجازی و ارتباطات
– ذخیره شده – مشابه
نتیجه انجام ندادن این کار این می شود که در فضای مجازی هم بعضی ها وسط همان کامنت های
جدی (اعم از اخلاقی و غیراخلاقی) کل ماجرا را یک سرگرمی و تفریح می بینند و با بی
….. اقتصاد و بازرگانی، دیدگاه‌های خاتمی، جامعه اطلاعاتی، نگاهی به وبلاگ‌ها، اجتماعی،
حوادث، بهداشت و درمان، صنفی – آموزشی، علمی – پژوهشی، سیاسی، مجلس، فقه و حقوق،

بررسی سه نظریه در تبیین یک رویکرد به فضای مجازی؛ جامعه‌ی …
– ذخیره شده – مشابه
در این مقاله، در قالب نظریات سه تن از مطرح‌ترین نظریه‌پردازان جامعه‌ی اطلاعاتی و
فضای مجازی، به بررسی آرای آن‌ها در مورد جامعه‌ی اطلاعاتی می‌پردازیم. نظریه‌های …
اطلاعات‌گرایی، شبکه‌ها و تغییرات اجتماعی، مانوئل کستلز … سیاه چاله‌های اقتصاد
اطلاعاتی، شامل افرادی می‌شود که به لحاظ اجتماعی و فرهنگی با بدنه‌ی اصلی جامعه
ارتباط ندارند.
[PDF] اصول جرم انگاری در فضای سایبر )با رویکردی انتقادی … – مجلس و راهبرد
– ذخیره شده – مشابه
به موازات گسترش فعالیت ها و ارتباطات در … این فضای جدید. به گونه ای حقوق جزای
سنتی را دستخوش تحوالت بنیادی کرده که تعریف از جرائم در. محیط های مجازی انطباق
چندانی با تعاریف کالسیک نداشته و در بسیاری موارد متفاوت …. مفهوم اصل سرزنش:
رفتاری را می توان به حوزه جرم راه داد که افراد جامعه در قضاوتی اخالقی و اجتماعی مرتکب
.
[PDF] دریافت فایل
– مشابه
۲۳ ژانویه ۱۹۷۴ … جایگاه و عملکرد رسانه ها و دستگاه های فرهنگی کشور. پیش نیازها، ملزومات و عوامل مؤثر
بر ارتقاء … دانشیار دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران. محمدرضا مخبر دزفولی. استاد
دانشگاه تهران …. ها قــرار می گیرند، یا از ســنخ مقوالت. »معرفتی«اند، مانند موضوعِ »
فلسفه علم فیزیک«، »فلسفه علم حقوق« و »فلسفه وحی« یا از.
۷ نکته که باید درباره آریایی قهرمان و عرب سوسمار‌خور بدانید – میدان

۲۷ آوریل ۲۰۱۵ … با گسترش فضای مجازی و دسترسی افراد جامعه به اطلاعات شاهد آن هستیم که سطح
آگاهی افراد به طور قابل توجهی افزایش یافته است البته این مورد نیازمند …… اینها همه
نتیجه پان فارسیسم هست که مغز شما رو کار گرفته ،سعی کنین بی ادبیتون رو نشون
ندین کاری کردین که کل دنیا ایران رو در شبکه های اجتماعی به اسم …
پرتال جامع علوم انسانی-هادی خانیکی
– ذخیره شده – مشابه
حوزه (های) تخصصی: جامعه شناسی توسعه • ارتباطات سیاسی، بین الملل و توسعه …
عنوان مقاله: رسانه های اجتماعی و سازمان های رسانه ای: بررسی سیاستگذاری و مصرف
فیس بوک در مواجهه با رسانه ملی … عنوان مقاله: تأثیر سازوکارهای ارتباطی اینترنت،
بر الگوهای تعامل کنشگران فضای سایبر ایران دکتر هادی خانیکی* محمود بابائی**.
همایش «جنبه‌های حقوقی فناوری اطلاعات‌ و ارتباطات» – عطنا
– ذخیره شده
۸ ا کتبر ۲۰۱۷ … به گزارش عطنا به نقل از ایسنا، این همایش با توجه به ماهیت و پیچیدگی فعالیتها در
حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نظر به اهمیت موضوعات حقوقی در این حوزه، در راستای
معرفی اصول و مبانی حقوقی در ارتباط با فناوری اطلاعات با هدف فرهنگ‌سازی و ترویج
بسترهای حقوقی و فنی دولت الکترونیکی برگزار می‌شود.
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم | فناوری های ارتباطی و …
– ذخیره شده – مشابه
مبانی نظری این پژوهش در سه بخش تدوین گردیده است: فناوری‌های نوین ارتباطی،
آسیب اجتماعی (اعتیاد) و ارتباط بین فناوری‌های ارتباطی و آسیب اجتماعی (اعتیاد) …
از آن برای تبادل پست الکترونیک، مشارکت در فضاهای تعاملی گوناگون و مشاهده
سایت‌های اطلاعاتی «شبکه گسترده جهانی» بهره می‌گیرند؛ و «مک کوایل» آن را چنین
تعریف …
[PDF] ﺑﺎزﻧﻤﺎﻳﻲ ﻣﻔﻬﻮم ﻣﻠﺖ در ﻓﻀﺎی ﻣﺠﺎزی
– ذخیره شده
ﺎزی و ﻣﻠﺖ ﻣﺠﺎزی ﻳﺎ ﺟﺎﻣﻌﻪ اﻃﻼﻋﺎﺗﻲ ﻣﻮرد ﺑﺤﺚ ﻗﺮار . ﮔﻴﺮد ﻣﻲ. اﺳﺘﺪﻻل. اﺻﻠﻲ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺣﺎﺿﺮ اﻳﻦ اﺳﺖ ﻛﻪ. :
ﭘﺪﻳﺪه اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﺑﺎ. ﺳﺮﻋﺖ ﻓﻮق. اﻟﻌﺎده ﭘﺮدازش اﻃﻼﻋﺎت و اﻳﺠﺎد ارﺗﺒﺎط ﻣﻨﻄﻘﻲ ﻣﻴﺎن ﻣﻴﻠﻴﻮن. ﻫﺎ. داده. اﻃﻼﻋﺎﺗﻲ در
… ﺢ ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ. -. ﺣﻘﻮﻗﻲ، ﺟﻐﺮاﻓﻴﺎی. ﻓﻤﻨﻴﺴﺘﻲ و اﻳﺠﺎد ﭘﻴﻮﻧﺪ ﺑﺎ ﺟﻐ. ﺮاﻓﻴﺎی ﺳﻴﺎﺳﻲ اﺳﺖ. (. ﺟﻮﻧﺰ و
دﻳﮕﺮان؛. در). ۱۳۸۶ :۳۲٫ ﺟﻐﺮاﻓﻴﺎی ﺳﻴﺎﺳﻲ ﺑﺤﺚ درﺑﺎره. ﻣﻔﻬﻮم و ﻣﺎﻫﻴﺖ. ﻫﺎ ﺷﺎﺧﺺ. ی ﺗﺸﻜﻴﻞ دﻫﻨﺪه ﻣﻠﺖ ﻳﻜﻲ
از.
[PDF] اﺳﺎﻣﻲ ﻧﻮﻳﺴﻨﺪﮔﺎن ﻋﻨﻮان ﻓﺎرﺳﻲ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﻧﻮﻳﺴﻨﺪه ﻣﺴﺌﻮل رد
– ذخیره شده
اﻛﺒﺮﭘﻮر ﻣﺮﻳﻢ. ﺑﻮﻣﻲ ﺳﺎزی اﻣﻨﻴﺖ ﻏﺬاﻳﻲ، آری ﻳﺎ ﺧﻴﺮ؟! ﻣﺮﻳﻢ اﻛﺒﺮﭘﻮر، ﻋﺒﺪاﻟﻤﺠﻴﺪ ﻣﻬﺪوی داﻣﻐﺎﻧﻲ، ﻫﺎدی وﻳﺴﻲ،.
ﻣﺤﻤﺪرﺿﺎ ﻧﻈﺮی. ۳۰٫ اﻛﺒﺮی اﻓﺮوزی رﻗﻴﻪ. ﻓﺮﺻﺖ ﻫﺎ و ﻇﺮﻓﻴﺖ ﻫﺎی اﻗﺘﺼﺎدی ﺧﺎﻧﻮاده ﻫﺎ ﺑﺮای ﺷﻜﻞ ﮔﻴﺮی
اﻗﺘﺼﺎد ﻣﻘﺎوﻣﺘﻲ … اﻣﻜﺎن ﺳﻨﺠﻲ وﻗﻒ ﺣﻘﻮق ﻣﻌﻨﻮی در ﻧﻈﺎم ﺣﻘﻮﻗﻲ اﻳﺮان در راﺳﺘﺎی ﺗﺤﻘﻖ اﻗﺘﺼﺎد ﻣﻘﺎوﻣﺘﻲ …
ﮔﻔﺘﻤﺎن ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ؛ ﮔﻔﺘﻤﺎن رﺿﺎﻳﺖ، اﻣﻴﺪ و اﻧﺴﺠﺎم در ﻣﻘﺎﺑﻞ ﮔﻔﺘﻤﺎن ﻧﺎرﺿﺎﻳﺘﻲ، ﻳﺎس و ﻓﺮوﭘﺎﺷﻲ در ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎی
اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ.
رسانه های نوین- نظریه نوین | سایت شخصی سعید شاه حسینی
– ذخیره شده – مشابه
۳ ژوئن ۲۰۱۴ … نظریه جدید فقط هنگامی به شایستگی مورد نیاز است که تغییری بنیادین در شکل
نهاد های اجتماعی مربوط به تکنولوژی رسانه ها و در رابطه های اجتماعی که رایج ….
راسموسن Rasmussen) 2000 (با اشاره به مدل مدرن سازی گیدنز (۱۹۹۱) اینگونه بحث
می‌کند که رسانه های نوین از نظر کیفی آثارمتفاوتی را بر جامعه شبکه ای مدرن …
رسانه و روان؛ همسازی‌ها و ناهمسازی‌ها | دکتر هادی خانیکی
– ذخیره شده – مشابه
۲۳ ژانویه ۲۰۱۵ … این فضای ارتباطی نوین بیشتر در قالب مفهوم جدید «جامعه شبکه‌ای» قابل مطالعه
است. جامعه شبکه‌ایکه حاصل ظهور رسانه‌های دیجیتال و شکل‌گیری شبکه‌های ارتباطی و
ابزارهای گوناگون اینترنتی است، از نظر کاستلز به جامعه‌‌ای گفته می‌شود که در آن
ساختارها و فعالیت‌هایکلیدی اجتماعی پیرامون شبکه‌های اطلاعاتی …
رسانه‌های شهروندی و حوزه عمومی جایگزین | دکتر هادی خانیکی
– ذخیره شده – مشابه
۱۸ ژانویه ۲۰۱۵ … در این مقاله رسانه‌های شهروندی و نقش آن‌ها در شکل‌گیری حوزه عمومی جایگزین و فضای
گفت‌وگویی مورد بررسی قرار گرفته است. ابتدا در خلال …. اما قلمرو مدافعه‌جو، بخشی
در فضا و زمان رسانه‌های مسلط و بخشی نیز در صورت‌های کوچک‌تر رسانه‌های متعلق به
گروه‌های سیاسی و اجتماعی، جنبش‌ها، سازمان‌ها و شبکه‌ها شکل می‌گیرد.
رویکرد امنیت محور جمهوری اسلامی ایران در حوزه اینترنت و فیلترینگ …
– ذخیره شده
۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ … عمده عاملی که جنبه اجتماعی انسان را تعریف میکند ارتباط او با سایر همنوعان خویش
است، بدون در نظر گرفتن ابزار و یا چگونگی ارتباط. …. برخورد ثباتگرایانه سنتی
حکومت در مقابل رسانه ها از جمله کانالهای ماهواره ایی و اینترنت و مقابله با پدیده های
جدید و مقاومت در مقابل جریان آزاد اطلاعات و ارتباطات آزاد دقیقا به دلیل …
صدیقه ببران: دسترسی آزاد به اطلاعات جزء حقوق اولیه شهروندی است …
– ذخیره شده
۳ روز پیش … استاد علوم ارتباطات اجتماعی، اطلاع رسانی و دسترسی آزاد به اطلاعات را جزء حقوق
اولیه شهروندی دانست و گفت: در ایØ. … اولیه شهروندی دانست و گفت: در ایران، صنعت
رسانه وجود ندارد، نه مدیریت رسانه را بلد هستیم و نه سیاستگذاری آن را به خوبی می
دانیم بنابراین فیلتر کردن و محدودیت، راه برخورد با فضای مجازی نیست.
معرفی رشته علوم ارتباطات اجتماعی – جامعه مجازی روابط عمومی
– ذخیره شده
۲۷ جولای ۲۰۱۷ … در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور و نیز افرادی که در بازار
کار و استخدام به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه
درسی(سرفصل) و تعداد واحد ها، دانشگاه های دارای رشته مذکور، معرفی گرایشهای ارشد و
دکتری علوم ارتباطات اجتماعی (به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر …
چهارمین کنگره بین‌المللی فرهنگ و اندیشه دینی – دانشگاه معارف اسلامی
– ذخیره شده
۷ دسامبر ۲۰۱۷ … *تربیت و کسب شایستگی‌های عام حرفه‌ای و مهارتی و هنری مولد رسانه های نوین *نقشها و
کارکردهای رسانه های نوین به ویژه فضای مجازی در بیداری فطرت و کشف استعدادهای
بشری *هویت و فرصت ها و تهدیدهای رسانه های نوین *معارف اسلامی ، فرهنگ و اندیشه
دینی *الگوی فرهنگ دینی از منظر قرآن *مبانی نظری فرهنگ دینی از منظر …
فراخوان مقاله | دیداد
– ذخیره شده – مشابه
بنابر اعلام روابط عمومی «کنفرانس تحقیقات بازی های دیجیتال»، مهلت ارسال مقاله
برای این کنفرانس تا ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ تمدید شد. علاقمندان می توانند … دانشگاه پیام
نور مرکز تهران جنوب با همکاری موسسه مطالعات حقوقی لوییس فاورو دانشگاه اکس
مارسی فرانسه «همایش حاکمیت قانون و حقوق شهروندی» را برگزار می کند. علاقمندان می
توانند …
[PDF] ﺮ ٣١ ﻮ ﻦ اﯾﺪ – وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
– ذخیره شده
ﻫﺎی واﻻی زﺑﺎن. ﻓﺎرﺳﻲ ﺷﻮد . ﺻﺎﻟﺤﻲ اﻣﻴﺮی ﺗﺼﺮﻳﺢ ﻛﺮد. : ﻣﻬﻢ. ﺗﺮ از ﻫﻤﻪ ﻛﺎر ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ اﺳﺖ . اﺳﺘﻔﺎده از ﺻﺪا
و ﺳﻴﻤﺎ و رﺳﺎﻧﻪ. ﻫﺎ و ﻓﻀﺎی ﻣﺠﺎزی ﺑﺮای ﭘﺎﺳﺪاﺷﺖ زﺑﺎن. ﻓﺎرﺳﻲ ﺑﺴﻴﺎر ﻣﻬﻢ اﺳﺖ . او در ارﺗﺒﺎط ﺑﺎ ﺳﺎﻳﺮ اﻗﺪاﻣﺎت
اﻳﻦ …. ﺷﺒﻜﻪ ﺧﺒﺮی اﻣﺘﺪاد ﻧﻴﻮز. ﻣﺪﻳﺮﻛﻞ ﻓﺮﻫﻨﮓ و ارﺷﺎد اﺳﻼﻣﻲ ﺧﺮاﺳﺎن ﺷﻤﺎﻟﻲ. : ۸٫ اﺛﺮ ﺑﻪ دوازدﻫﻤﻴﻦ ﺟﺸﻨﻮاره.
ﺳﺮاﺳﺮی ﺗﺌﺎﺗﺮ رﺿﻮی راه ﻳﺎﻓﺖ. ﺑﺠﻨﻮرد. -. ﻣﺪﻳﺮﻛﻞ ﻓﺮﻫﻨﮓ و ارﺷﺎد اﺳﻼﻣﻲ ﺧﺮاﺳﺎن ﺷﻤﺎﻟﻲ ﮔﻔﺖ. از : ۳۶٫
جهانی شدن و ارتباطات؛ زمینه‌ها و چشم‌اندازهای نظری
– ذخیره شده – مشابه
۱- طرح مسئله. مفهوم «جهانی شدن»، از جمله مقوله‌هایی است که امروزه هم در فرهنگ نخبگان و
هم در فرهنگ عامه به‌وفور بهکار می‌رود، اما به جدّ با اختلاط وابهام و حتی اغتشاش معنایی
در وجوه و علل پیدایی روبه‌روست. این مفهوم، از یکسو جایگزین واژه‌های متفاوتی است
که در علوم اجتماعی با تعاریف مشخص علمی روبه‌رو هستند، اما در زبان عمومی از مرزهای …
رسانه و شهروندی (۳) – راسخون
– ذخیره شده – مشابه
۲۲ آوریل ۲۰۱۴ … این گونه همچنین به کاربردهای اطلاعات و تخصص های برگرفته از رسانه ها در تبدیل
شدن فرد به رهبر فکری در تماس های اجتماعی اش دارد. …. ساختن دموکراسی، رسانه های
همگانی نقش کلیدی داشته و به دلیل همین اهمیتش بود که مبارزه ها برای تحقق اصل آزادی
مطبوعات به ثمر نشست و برای اولین بار در اعلامیه حقوق بشر و شهروند …
نخستین همایش وضعیت کنونی و آینده حقوق ارتباطات و رسانه در ایران …
– ذخیره شده
علی اصغر کیا مدیر گروه و دانشیار گروه روزنامه نگاری دانشگاه علامه طباطبائی چکیده
: بیش از دو دهه از ورود ماهواره به فضای اجتماعی و رسانه ای ایران می گذرد . … سیدقاسم
زمانی دانشیار دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی چکیده: پخش
مستقیم برنامه های ماهواره ای تلویزیونی با توجه به حق آزادی جریان اطلاعات و عدم واکنش
موثر …
[DOC] پیشگفتار – دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود
– ذخیره شده – مشابه
گسترش فناوری اطّلاعات و ارتباطات باعث ایجاد تحوّلات بسیاری در زمینههای مختلف
از جمله ظهور شهر، شهرداری و شهروند الکترونیکی شده است. در این تحقیق ضمن تشریح
… شهرداری یکی از مهمّترین نهادهای مدیریّت شهری در ساختارهای اجتماعی و سیاسی
محسوب میشود که تحت تأثیر انقلاب اطّلاعات و ارتباطات قرار گرفته است. در ادامه، بر
اساس …
دانلود جدیدترین مقالات ترجمه شده مدیریتی – ترجمه فا
– ذخیره شده – مشابه
جدیدترین مقالات انگلیسی مدیریت با ترجمه : دانلود رایگان مقاله انگلیسی و نمونه
ترجمه + خرید ترجمه آماده تایپ شده با فرمت ورد رشته های مدیریتی. … بررسی امکان
بهبود توانایی ارتباط با مشتری و عملکرد شرکت بواسطه بازاریابی رسانه های
اجتماعی (نشریه الزویر) Can Social Media Marketing Improve Customer
Relationship …
«زندگی دوم» در فضای مجازی؛ تغییر در «سبک زندگی» جوانان …
– ذخیره شده – مشابه
۲۵ ژوئن ۲۰۱۴ … این سایت ها با امکانات گسترده همچون فضاهای جذاب بازی های آن لاین و …. نمونه‌ای از
سایتهای کاربردی در فضای اینترنت بوده و در واقع جایی هستند که در آن فناوری و
ارتباطات اجتماعی در فضایی مجازی با یکدیگر تلفیق می‌شوند. در آن فضاها هر کاربر
یک شهروند است و هر شهروند این امکان را دارد که آنگونه که دوست دارد خود را …
کمیسیون حقوق بشر اسلامی ایران تماس باما
– ذخیره شده – مشابه
آدرس دفتر مرکزی: تهران – سید خندان-ابتدای سهروردی شمالی –کوچه آتش نشان شهید
حسین سلطانی( قرقاول سابق)- پلاک ۲٫ شنبه تا چهارشنبه : ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۴
عصر. مراجعه جهت بهره مندی از مشاوره حقوقی : تنها روزهای دو شنبه. برای تماس با دفتر
مرکزی کمیسیون میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.
همایش های آذر ماه : اطلاع رسانی همایش ها ، سمینارها ، کنفرانس ها
– ذخیره شده – مشابه
همایش های تاریخی و گردشگری · همایش های جغرافیا و زمین شناسی · همایش های
بازاریابی و تبلیغات · همایش های تربیت بدنی · همایش های جامعه شناسی · همایش های
پزشکی و سلامت · همایش های محیط زیست · همایش های برق و الکترونیک · همایش های
مکانیک و صنایع · همایش های علمی و آموزشی · همایش های اجتماعی و اقتصادی · همایش های
حقوق و امنیت.
شورای عالی انقلاب فرهنگی – شورای تحول و ارتقای علوم انسانی – عناوین …
– ذخیره شده – مشابه
در همین راستا کارگروه مطالعات زنان و خانواده، شورای تخصصی تحول و ارتقای علوم
انسانی، موضوعات و محورهای زیر را جهت تدوین مقاله، پایان نامه و طرح های پژوهشی …. نظام
حقوقی زن در اسلام; همسریابی اینترنتی از منظر فقه. زنان و رسانه. آسیب شناسی حریم
خصوصی در فضای مجازی; بررسی تاثیر رسانه ها در سلامت اجتماعی زنان; بررسی
نسبی …
جامعه شناسی ارتباطات – اثرات فضای مجازی(زندگی دوم)برجوانان
– ذخیره شده – مشابه
به بیان دیگر ؛ فضای مجازی ، جهان ذهنی اطلاعات و شبکه های الکترونیکی است که با
اینترنت قابل دسترس است و اغلب با حیطه ناشناخته مقایسه می شود که مرز های
نامحدودی دارد (میردامادی ،۱۳۸۰: ۸ ) در زبان جاری انفورماتیک این واژه به معنای کاربرد
اینترنت در تمامی ابعاد فرهنگی ، فنی و اجتماعی آن است . این فضا می تواند محل مراجعه
با هدف …
مبانی جامعه اطلاعاتی
– ذخیره شده – مشابه
مبانی جامعه اطلاعاتی – … علاوه بر آن گاه شبه‌ فرهنگی به صورت فرهنگ غالب درمی آید و
فضای مجازی و البته در پی آن ، فضای حقیقی جامعه را تحت تأثیر خود قرار می دهد. …..
مدیر مرکز آموزش و پژوهش همشهری ضمن اشاره به انواع تحولات در حوزه فناوری های
ارتباطی و اطلاعاتی نظیر وبلاگ ها، روزنامه نگاری شهروندی، رسانه های اجتماعی (
یوتیوب، …
zaum/fa_50K.txt at master · zacharydenton/zaum · GitHub
– مشابه
اجتماعی ۶۰۴۹۳٫ خصوص ۶۰۲۸۱٫ میان ۵۹۸۶۴٫ الله ۵۹۷۸۷٫ شورای ۵۹۶۳۳٫ کنند ۵۹۳۳۸٫
همچنین ۵۹۲۹۹٫ تن ۵۹۱۱۷٫ بسیار ۵۹۰۱۰٫ زمینه ۵۸۹۰۸٫ وارد ۵۸۸۵۸٫ هدف ۵۸۸۲۳ …
کردند ۵۶۳۰۷٫ هیچ ۵۵۹۲۹٫ کشورهای ۵۵۱۹۱٫ قبل ۵۵۱۳۶٫ اقدام ۵۴۹۰۳٫ شورای ۵۴۸۸۴٫
تولید ۵۴۷۰۷٫ اینکه ۵۴۶۰۶٫ زندگی ۵۴۵۹۸٫ خبر ۵۴۵۶۱٫ حقوق ۵۴۴۸۱٫ حتی ۵۴۴۴۶٫
[PDF] ﻣﺠﺎزی اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﻫﺎی ﺷﺒﮑﻪ در اﯾﺮاﻧﯽ ﻫﺎی ﻗﻮﻣﯿﺖ ﺑﺎزﻧﻤﺎﯾﯽ – مطالعات رسانه ای
– ذخیره شده
ﻫﺎی. ﺑﺎزﻧﻤﺎﯾﯽ. ﻗﻮﻣﯿﺖ. ﻫﺎی. اﯾﺮاﻧﯽ. در. ﺷﺒﮑﻪ. ﻫﺎی. اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ. ﻣﺠﺎزی. ﺣﻤﯿﺪه. ﮔﻮﻫﺮی،. داﻧﺸﺠﻮی. دﮐﺘﺮی. ﻋﻠﻢ.
اﻃﻼﻋﺎت. و. داﻧﺶ. ﺷﻨﺎﺳﯽ. داﻧﺸﮕﺎه. ﺗﻬﺮان. ﻋﻬﺪه. دار. ﻣﮑﺎﺗﺒﺎت hgohari61@gmail.com. ﺑﻬﺎره. ﺑﺨﺸﯽ،
….. ﺗﻬﺪﯾﺪﻫﺎی. ﺣﻀﻮر. ﮔﺴﺘﺮده. ﻗﻮﻣﯿﺖ. ﻫﺎی. در. ﻓﻀﺎی. ﻣﺠﺎزی. ﺑﺪون. ﺷﮏ. ورود. ﻫﺮ. وﺳﯿﻠﻪ. ارﺗﺒﺎﻃﯽ. ﺑﻪ. ﻫﺮ.
ﺟﺎﻣﻌﻪ. ای. ﻓﺮﺻﺖ. ﻫـﺎ. و. ﺗﻬﺪﯾﺪﻫﺎی. ﻓﺮاواﻧﯽ. را. ﺑﻪ. دﻧﺒﺎل. دارد . ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ. در. ﮐﺸـﻮرﻫﺎﯾﯽ. ﮐﻪ. رﺳﺎﻧﻪ. ﻫـﺎ.
رزومه – اسماعیل عالی زاد – سیماپ (سامانه یکپارچه مدیریت اطلاعات پژوهشی)
– ذخیره شده
کارشناسی B.Sc, 1381, علوم اجتماعی – گرایش پژوهشگری اجتماعی, تهران; کارشناسی
ارشد M.Sc, 1384, جامعه شناسی, علامه طباطبائی; دکتری, ۱۳۹۰, جامعه شناسی … و
ارتباطات، ۱۲، ۴۵، ۱۳۹۵/۱۲/۱۵; عالی زاد اسماعیل، ابراهیم طاری نازگل، عضویت در
شبکه های اجتماعی مجازی و فعالیت در عرصه عمومی غیرمجازی، مطالعات رسانه های نوین،
۳، ۱۰، …
دموکراسی دیجیتال
– ذخیره شده
اینترنت و رسانه های اجتماعی کانال های ارتباطات سیاسی را افزایش داده و نقش جدیدی را
برای شهروندان به عنوان تولید کننده محتوا و روزنامه نگاری شهروندی ایجاد کرده و در ….
آلتمن و پرز لینان دنباله رو داهل Dahl’s (1989) هستند و سه ابعاد کیفیت دموکراسی را
مشخص میکنند (حقوق شهروندی کارآمد، مشارکت تاثیر گذار و رقابت تاثیر گذار).
[PDF] اولویت ها
– ذخیره شده
بومی بازی زیرساختهای شبکه های اجتماعی. افزایش سامانههای کنترل کیفی دیجیتال
جهت نظارت پر بنگاه ها. تقویت، توسعه و ایمن سازی پایگاههای داده حیاتی برای تحققی
جامعه اطلاعاتی در بخشهای مختلف کشور اعم از. انرژی، حمل و نقل و عمران، صنایع و معادن
» سلامت، کشاورزی، محیط زیست و حقوقی و قضایی و اجتماعی. توسعه ابزارها و …
[PDF] پژوهشنامه آموزشی ، شماره ۱۲۰ دی ماه ۱۳۸۹ – پژوهشگاه مطالعات آموزش و …
– مشابه
سطوح فوق به مراتب بیشتر از سرمایه گذاری در افزایش توان آموزشی- پژوهشی رشته
های تخصصی علوم نظری، به ویژه علوم انسانی است. طی سال های گذشته …. ۵- ارتقاء
منزلت اجتماعی پژوهش و پژوهشگری و نقش آن در بهبود و اثر بخشی هرچه بیشتر نظام
آموزشی. در سال جاری به دلیل … معاونت حقوقی، امور مجلس و استان ها. ۳٫ معاونت پرورشی
و …
مهدی رضایی، حمید بالایی امنیت و حقوق شهروندی؛ تقدم یا تاخر
– ذخیره شده – مشابه
۱۴ مارس ۲۰۱۷ … یکی از مهم ترین حقه ای شهروندی در اندیشه اسلامی تأمین و تضمین امنیت فردی،
خانوادگی و اجتماعی جامعه اسلامی در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی
و نظامی است. از این رو اهمیت تحقق این حق شهروندی در مقایسه با سایر حقوق شهروندی به
حدی است که در مقام تزاحم، تأمین و تضمین امنیت در لایه ها و ابعاد مختلف …
[PDF] Page 1 2 رفیع اولین کنفرانس بین المللی شهر الکترونیک واقع هوه وه …
– ذخیره شده
یکی از مهمترین خصوصیات جامعه مجازی آزادی انتشار اطلاعات و ورود بی هویت در آن است
، شهروند در جامعه مجازی برای ایفای هر …. شود.[۶]. – عصر دوم رسانه ها از دیدگاه نظریه
پردازان با ظهور و شکل گیری نوع جدیدی از جامعه است که از طریق ادغام تکنولوژی های
جدید ارتباطی ظاهر شده است. …. هنجارهای بین المللی سیاسی – حقوقی را دچار معضل
میسازد.
مطالعات اجتماعی و توسعه پایدار – وزارت راه و شهرسازی
– ذخیره شده
تهیه و تشکیل بانک های اطلاعاتی مرتبط؛ از جمله بانک محققان، پژوهش ها, اولویت ها، …
؛ – پیگیری نهاده‌ها و امور مرتبط در راستای تأمین حقوق شهروندان در تدوین نظامات
قانونی و اجرای برنامه‌های توسعه در وزارت راه مسکن و شهرسازی؛ – توسعه مشارکت مدنی در
ارتقای ایمنی حمل و نقل؛ – تقویت نظارت اجتماعی ایمنی حمل و نقل؛ – طراحی و پیاده‌سازی

تحقیق مدلهای مفهومی و مبانی نظری فضای سایبری – یک دو سه پروژه
– ذخیره شده
توضیحات. عنوان فارسی: مدلهای مفهومی و مبانی نظری فضای سایبری. چکیده; مقدمه;
مولفه های اصلی حوزه سایبر; نبرد سایبری; ویژگیهای فضای سایبری; فضای وب;
سرویس شبکه اجتماعی محیط سایبری; هویت سایبری; تاثیر رواج فضاهای سایبری
بر سلامت اجتماعی; معایب و محاسن فضاهای سایبری; فرصتها و تهدیدهای فضای
سایبری …
نشریه مدیریت شهری، شماره ۴۸ – Magiran
– ذخیره شده
تاثیر انعطاف پذیری حرفه ای کارکنان بر چابک سازی سازمانی با میانجی گری
سازگاری کارکنان در مقابله با بحران های شهری و منطقه ای فرهاد نژاد ایرانی *، اصغر
اصغرزاده … ارتباط جامعه، منافع و چهارچوب آن با حقوق شهروندی شهرام باسیتی *، ام
لیلی …. شهر – اینستاگرام: رسانه جدید و درک اجتماعی از فضاهای عمومی نغمه همتیان *
صص ۱۴۳-۱۵۸
[PDF] ﻓﺎ ( ﻃﺮح درﺳﯽ ﺑﺮای آﻣﻮزش داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ آداب ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت آﻣ – CE Sharif
– ذخیره شده
اﺛﺮات اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﻗﺘﺼﺎدی و ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت، ﺑﻨﻈﺮ ﻣﯽ رﺳﺪ ﺷﺮوع اﯾﻦ آﻣﻮزﺷﻬﺎ ﺿﺮوری اﺳﺖ . اﯾﻦ
ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺑﺎ ﺑﺮرﺳﯽ اﺑﻌـﺎد ﮔﻮﻧـﺎﮔﻮن. ﻣﻀﻤﻮن اﺧﻼق و آداب ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت،. ﭘﺲ از ﺗﺮ. ﺳﯿﻢ ﭼﺎرﭼﻮﺑﯽ ﻣﻀ. ﻤ. ﻮﻧﯽ
و ﺳﺎﺧﺘﺎری اﺟﺮاﺋﯽ ﺑﺮای آﻣﻮزش اﺧﻼق راﯾﺎﺳﭙﻬﺮی. ﻃﺮح درﺳـﯽ. داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ ﺑﺮای دوره ﻫﺎی ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﻓﻨﺎوری
اﻃﻼﻋﺎت در اﯾﻦ زﻣﯿﻨﻪ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎد ﻣﯽ ﻧﻤﺎﯾﺪ . ﮐﻠﯿﺪ واژه ﻫﺎ. اﺧﻼق. ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت، ﺣﻘﻮق اﻃﻼﻋﺎﺗﯽ، ﮔﺮدش آزاد …
هادی خانیکی: گفت‌وگو گمشده جامعه ماست/ تامین و گسترش آزادی از …
– ذخیره شده
۲۴ سپتامبر ۲۰۱۷ … به همین دلیل فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در بسیاری از مواقع به‌جای رسانه‌های
رسمی نشستند و حتی نسبت به آن‌ها نقش بیشتری پیدا کردند. می‌توان نتیجه گرفت
در شرایط … خانیکی: در فرآیند تحقق حقوق اساسی و حقوق شهروندی ما با دو مقوله روبرو
هستیم، حق آزادی و تکلیف در برابر آزادی. یعنی جوامع جدید در مقابل …
[DOC] دریافت فایل – دانشگاه بیرجند
– ذخیره شده
مبانی مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی( بهره برداری و نگهداری), داوری، سالاریان,
جهاد دانشگاهی مشهد, ۱۳۹۴ …. چند رسانه ای, کرانی فراسیس آن, جامعه شناسان ….. فضای
مجازی ( ملاحضات اخلاقی حقوقی و اجتماعی ), عاملی ؛ خوارزمی ؛ مولایی ؛ زیر نظرشکرخواه
؛ جهانگرد ؛ پازری ؛ صباغیان ؛ باقری اصل ؛ اعتمادی ؛ ابراهیم آبادی ؛ نوربخش ؛ مولایی

سخنان متفاوت و انتقادی یک دانشجو با رهبر انقلاب +فیلم – مشرق نیوز
– ذخیره شده
۵ جولای ۲۰۱۶ … یا به عنوان نمونه‌ای دیگر، اعمال محدودیت های روزافزون بر روند تأسیس و یا فعالیت
برخی تشکل های دانشجویی با سلایق سیاسی – اجتماعی متفاوت و یا منتقد، شوراهای
صنفی و کانون های فرهنگی – هنری و… در دانشگاه ها، آن هم با برچسب زنی های ناصواب،
مخل حقوق اجتماعی دانشجویان و مانعی در مسیر اعتلای فرهنگی دانشگاه ها …
اهمیت آموزش های شهروندی – سرای محله ولنجک
– ذخیره شده – مشابه
اما در این میان، آموزش مدیران شهری و ارتقاء بینش آنان برای فراهم کردن شرایطی به‌
منظور احقاق حقوق شهروندی و آموزش به شهروندان که عمدتاً به جنبه تکالیف اجتماعی شهری
…… به مدد پیشرفت فن¬آوری و تکنولوژی¬های ارتباطی از قبیل ماهواره، اینترنت و
شبکه¬های اجتماعی مجازی، فهم جهانی شدن آسان¬تر شده است و همه¬روزه در اخبار و رسانه¬ها
از …
متن کامل برنامه، اصول کلی و خط مشی دولت امید و تدبیر – روزنامه اطلاعات
– ذخیره شده – مشابه
۷ آگوست ۲۰۱۳ … خط مشی و اصول کلی برنامه دولت از سوی دکتر روحانی، رئیس‌جمهوری یازدهم به مجلس
ارائه شد، که متن کامل این برنامه در ذیل می‌آید: ۱- مبانی و اصول حاکم بر دولت … بهبود
یابد؛فضای اجتماعی برای بروز خلاقیت، آزادی، و بروز انرژی های انسانی بر اساس
ارزش ها و هنجارهای برآمده از فرهنگ جامعه به صورت مداوم بهتر شود؛اعتماد و …
سواد اطلاعاتی – نگاه نو
– ذخیره شده
۱۳ جولای ۲۰۱۶ … ابزارهای فناورانه عصر اطلاعات ، شبکه های رایانه ای، سیستم های ارتباط از راه دور و
پایگاههای اطلاعاتی بصورت بی سابقه اطلاعات را تحت شعاع قرار داده اند. … سواد
اطلاعاتی که از آن به عنوان خواندن و نوشتن در فضای مجازی یاد شده و سواد رسانه ای و
توانمندی استفاده از شبکه هم نامیده می شود، از ضروریات این مهم بشمار می رود.
فضای مجازی،فرصت ها و تهدید های آن
– ذخیره شده – مشابه
برای انجام این مطالعه از طریق استنادی به بررسی مبانی نظری و ادبیات پژوهشی موجود
پیرامون موضوع تحقیق پرداخته شده است. یافته ها: در این مقاله پس از طرح جایگاه
خانواده به عنوان مهم ترین واحد اجتماعی، پدیدآیی فن آوری های اطلاعات و ارتباطات، ظهور
اینترنت و گسترش فراگیر شبکه های اجتماعی و طرح آنها در قالب فرصت ها و تهدیدها
به …
همایش ملی حقوق شهروندی – ۹۶ – دارکوب
– ذخیره شده
زمان برگزاری همایش ملی حقوق شهروندی – در محل استان کردستان سقز – دانشگاه آزاد
اسلامی واحدسقز – در تاریخ ۱۰ اسفند ۹۶ میباشد . … مبانی حقوق شهروندی. § مفهوم
شناسی حقوق شهروندی. § نسبت شناسی حقوق شهروندی و حقوق بشر. § پویش تاریخی
حقوق شهروندی. § مبانی نظری حقوق شهروندی. § حقوق … حقوق شهروندی در آموزه های اسلامی
.
دکتر سعیدرضا عاملی – انجمن ایرانی مطالعات جهان
– ذخیره شده – مشابه
مطالعات فضای مجازی. فلسفه رسانه های جمعی. ارتباطات و فرهنگ. مطالعات فرهنگی و
ارتباطات. کارشناسی ارشد. مقدمه ای بر مطالعات آمریکای شمالی. جامعه شناسی ارتباطات
بین فرهنگی. مطالعات فضای مجازی …. ۲۳- ۱۳۹۴- بلوتوث و شبکه سازی اجتماعی،
سعید رضا عاملی، اسماعیل رمضانی، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، تهران. ۲۴- ۱۳۹۵
– …
دانشگاه صنعتی کرمانشاهاخبار کلی دانشگاه » دانشگاه صنعتی کرمانشاه
– مشابه
مهندس رحیمی، ضمن اشاره به ارتقاء زیر ساخت های مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات، از
اتصال دانشگاه صنعتی کرمانشاه به شبکه علمی کشور خبر داد و خاطر نشان کرد: واحد
… به گزارش روابط عمومی دانشگاه، طبق ارزیابی بعمل آمده از عملکرد دستگاه های اجرایی
استان در زمینه عفاف و حجاب و حقوق شهروندی که در سال ۹۵ توسط دفتر امور اجتماعی و …
متن کامل ویراست دوم منشور جنبش سبز « سایت خبری تحلیلی کلمه
– ذخیره شده – مشابه
۲۲ فوریه ۲۰۱۱ … از بخت خوش، پس از چندی و با همت جمعی از فعالان جنبش و شور و تامل چهره های شاخص آن،
منشور جنبش سبز انتشار یافت. …. گسترش و فعال سازی شبکه های اجتماعی واقعی و
مجازی و تعمیق فضای گفتگو و تعامل از طریق اتخاذ روش های مداراجویانه و احترام آمیز
متقابل بین طرف های گفتگو بر سر اهداف و بنیان های هویتی …
زندگینامه: سعید رضا عاملی (۱۳۴۰-) – همشهری آنلاین
– ذخیره شده – مشابه
۵ مه ۲۰۰۸ … همشهری آنلاین: دکتر سعیدرضا عاملی مدرس و پژوهشگر حوزه‌های ارتباطات، دنیای مجازی،
و جهانی شدن، متولد سال ۱۳۴۰ است. … ۱۳۸۷- ارزیابی ساب پرتال های شهرداری تهران همراه
با تعریف استانداردهای فضای وبی شهرداری ها، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
شهرداری تهران. ۱۳۸۸- طراحی شهر مجازی تمدن اسلامی کارگروه بین الملل …
آملی لاریجانی: باید هجمه های فنی حقوق بشری علیه غرب داشته باشیم – الف
– ذخیره شده
۱۴ نوامبر ۲۰۱۷ … رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت تلاش همه جانبه دستگاه های مرتبط و بویژه
رسانه ها برای تبیین مبانی حقوق بشری جمهوری اسلامی، رفع شبهات و مقابله با
تخریب اذهان عمومی جامعه با طرح برخی مسائل حقوق بشری اظهار کرد: برای دست یابی
به این امر نیازمند شناخت دقیق زبان تمدنی و فلسفی غرب هستیم که این …
آرایش حضور بسیج در فضای مجازی بازتعریف شود/ رونمایی از …
– ذخیره شده
۲۷ نوامبر ۲۰۱۷ … رسول شکری نیا مسئول مرکز رسانه و شبکه های اجتماعی قرارگاه فضای مجازی بسیج
در ابتدای این نشست گفت: در حال حاضر فعالیت ها در فضای مجازی به صورت لایه های
مختلف و در سطوح مختلف در حال انجام است از همین رو لزوم استفاده از نظرات و تجربیات
افراد مختلف و متخصصان بسیار بیشتر مشخص می شود که در همین …
[PDF] ﻫﺎی ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ ﻫﻤﮑﺎری دوﻟﺖ اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮏ در اﯾﺮان ﺳﻨﺠﺶ ﺷﺎﺧﺺ – سازمان فناوری اطلاعات
– ذخیره شده – مشابه
ﻫﺎی دوﻟﺘﯽ. » ﺑﻪ ﮐﺎر رﻓﺘﻪ اﺳﺖ. (. ﻓﯿﻀﯽ،. ۱۳۸۴٫ : ۱۳٫ ). دوﻟﺖ اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮏ ﺑﺮ ﻣﺒﻨﺎی اﻫﺪاف و رﻫﯿﺎﻓﺖ. ﻫﺎ
ﻋﺒﺎرت اﺳﺖ از اﺳﺘﻔﺎده از ﻓﻦ. آوری. ﻫﺎی اﻃﻼﻋﺎﺗﯽ و ارﺗﺒﺎﻃﯽ. ﺑﺮای ﻣﺘﺤﻮل ﻧﻤﻮدن دوﻟﺖ و ﻓﺮآﯾﻨﺪ ﺣﮑﻮﻣﺖ …..
ﺟﺎﻣﻌﻪ اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮏ. ۱: ﻋﺒﺎرت اﺳﺖ از ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺗﻌﺎﻣﻼﺗﯽ ﻣﺎورای ﻣﺮز. ﻫﺎی دوﻟﺖ ﺑﻪ وﺳﯿﻠﻪ ﮐﺎر ﺑﻬﺘﺮ ﺑﺎ ﮐﺴﺐ و ﮐﺎر
،. ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺟﻮاﻣﻊ، ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎی دوﻟﺘﯽ و ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺟﺎﻣﻌﻪ در ﻓﻀﺎی ﻣﺠﺎزی. (Jones, 2007: 146) . 2,1,
۴٫
پایگاه اطلاع رسانی اساتید – دانشگاه اصفهان
– ذخیره شده – مشابه
دانشگاه اصفهان | University of Isfahan. نام و نام خانوادگی : مسعود کیانپور. دانشکده :
ادبیات و علوم انسانی. گروه آموزشی : علوم اجتماعی. آدرس پست الکترونیک : m.
kianpour[at]ltr.ui.ac.ir. آدرس صفحه خانگی : http://ltr.ui.ac.ir/~m.kianpour …
پروژه‌های پژوهشی – پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی
– ذخیره شده
۶, بررسی ابعاد هویت دانشجویان از دیدگاه جامعه شناسی, صلاح‌الدین قادری, ۱۳۸۵ … ۸,
مبانی نظری و علمی گسترش علوم انسانی میان‌رشته‌ای, علی خورسندی طاسکوه, ۱۳۸۵ …
۲۷, میزان و نحوه استفاده از رسانه‌‌های ارتباط جمعی در دانشجویان دانشگاه‌های دولتی شهر
تهران با تأکید بر اعتیاد به اینترنت و پیشرفت تحصیلی, اسماعیل بیابانگرد,
۱۳۸۶.
میهن ترجمه: بانک مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی
– ذخیره شده – مشابه
مطالعه تاثیرات فعالیت های بازاریابی رسانه اجتماعی بر ارزش ویژه برند و واکنش های
مشتری در صنعت هواپیمابی · مطالعه تاثیرات ….. پیکر بندی دیالوژیک سیستم های
اطلاعات حسابداری در زمینه های حسابداری اجتماعی و محیط زیست: درس هایی از، و برای
امور مالی خرد …. تاثیر ارتباطات سازمان بر رفتار شهروندی سازمانی: یافته های پژوهش.
[PDF] ﭼﺎرﭼﻮﺑﻲ ﺑﺮای آﻣﻮزش دروس داﻧﺸﮕﺎﻫﻲ اﺧﻼق در ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت – انجمن ایرانی اخلاق …
– ذخیره شده – مشابه
اﻃﻼﻋﺎت ﺑﺮای ﺗﺪرﻳ. ﺲ در دوره ﻫﺎی ﻛﺎرﺷﻨﺎﺳﻲ ﻣﻬﻨﺪﺳﻲ راﻳﺎﻧﻪ و ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت اراﺋﻪ ﮔﺮدﻳﺪه اﺳﺖ . ﻛﻠﻴﺪ.
واژه. :ﻫﺎ. اﺧﻼق ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت، ﮔﺮدش آزاد اﻃﻼﻋﺎت، ﺟﺮاﺋﻢ راﻳﺎﻧﻪ ای، ﺣﻘﻮق ﺗﻜﺜﻴﺮ و ﺗﺎﻟﻴﻒ راﻳﺎﻧﻪ ای .
ﺳﺮآﻏﺎز ….. ﺟﺎﻣﻌﻪ، آداب و ﺗﺒﻌـﺎت. ﺣﺮﻓﻪ ای. ” ﺷﺎﻣﻞ ﭼﻬﺎر واﺣـﺪ ﻣﻮﺿـﻮﻋﻲ. ” ﭘﻴﺸـﻴﻨﻪ و زﻣﻴﻨـﻪ اﺟﺘﻤـﺎﻋﻲ.
ﻣﺤﺎﺳﺒﺎت و راﻳﺎﻧﻪ. ،”. ” ﻣﺴ. ﺆو. ﻟﻴﺖ ﺣﺮﻓﻪ ای رﺷﺘﻪ راﻳﺎﻧـﻪ. و”. ” ﺧﻄﺮﻫـﺎ و. ﺗﻌﻬﺪات. و”. ” ﺣﻘﻮق ﻓﻜﺮی. ”
ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷـﺪه اﻧـﺪ.
تشریح اقدامات معاونت اجتماعی قوه قضاییه در پیشگیری از جرائم و …
– ذخیره شده
۴ روز پیش … سرپرست مرکز مطالعات اجتماعی و جرم‌شناسی معاونت اجتماعی قوه قضاییه گفت:
تعیین اصول و اهداف و راهبرد‌های حاکم بر تدوین برنامه‌های سال آینده در حوزه فضای مجازی
و طراحی اطلس جنایی و راه اندازی شبکه ملی پیشگیری از جرائم و آسیب‌های فضای
مجازی بخشی از اقدامات است.
معرفی کانال تلگرام اندیشمندان ایرانی • صدانت
– ذخیره شده – مشابه
برای خود رسالتی قائل باشیم یا نباشیم نیاز به گفتگو و ارتباط داریم. در روزگار
کنونی چاره ای از فضای مجازی اینترنت نیست. ایمان دارم هیچ کوششی بدون پاسخ
نمی‌ماند و لذا هر انسانی که در جستجوی حقیقت باشد، ودراین راه تلاش کند قطعا به
نتیجه خواهد رسید . بنده بحث در زمینه های مختلف مثل : متافیزیک و (فلسفه علم)و(
فلسفه …
[PDF] ﺍﻱ ﻭ ﻫﺎﻱ ﻣﺎﻫﻮﺍﺭﻩ ﻨﻨﺪﮔﺎﻥ ﺷﺒﻜﻪ ﺑﻴ ﻓﺮﺩﻱ ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ ﺍﻋﺘﻤ
– ذخیره شده – مشابه
ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺗﺄﺛﻴﺮﮔﺬﺍﺭ ﺑﺎﺷ. ﺪ، ﺍﻳﻦ ﻳﺎﻓﺘﻪ ﻧﺸﺎﻥ. ﺩﻫﻨﺪﻩ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭘﺪﻳﺪﻩ ﻧﻮﻇﻬـﻮﺭ ﻣـﺎﻫﻮﺍﺭﻩ ﻣـﻲ. ﺗﻮﺍﻧـﺪ. ﺗﺄﺛﻴﺮﺍﺕ
ﻣﺨﺮﺑﻲ ﺑﺮ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. ﻫﺎ:ﻭﺍژﻩ ﻛﻠﻴﺪ. ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ، ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻣﻴﺎﻥ. ﻓﺮﺩﻱ، ﺭﺳﺎﻧﻪ ﻣﻠﻲ، ﺷﺒﻜﻪ. ﻫﺎﻱ ﻣﺎﻫﻮﺍﺭﻩ. ﺍﻱ
. ✉ … ﺗﻮﺍﻧﺪ ﻧﻈﻢ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﻣﺆﺛﺮﻱ ﺭﺍ. ﺁﻧﭽﻨﺎﻥ. ﻛﻪ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ، ﺑﻴﻦ ﮔﺮﻭﻩ. ﻫﺎ ﻭ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺍﻳﺠﺎﺩ ﻣﻲ. ﻛﻨﺪ ﭘﺪﻳـﺪ ﺁﻭﺭﺩ. ﻭﻱ
ﻣﻌﺘﻘـﺪ ﺍﺳـﺖ ﻛـﻪ. ﺑﺪﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺩﺭ ﺑﻴﻦ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺟﺎﻣﻌﻪ، ﺁﻥ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻓﺮﻭ ﻣﻲ. ﭘﺎﺷﺪ ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﺑﺴﻴﺎﺭﻱ ﺍ. ﺯ ﺭﻭﺍﺑﻂ. ﻣﻴﺎﻥ
ﺁﺩﻣﻴﺎﻥ، …
برنامه های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش | پایگاه اطلاع رسانی سحر
– ذخیره شده
۱۲ آگوست ۲۰۱۷ … وزارت آموزش و پرورش به عنوان گسترده ترین نهاد اجتماعی رسالت خطیر زمینه سازی
برای تربیت انسان را برعهده دارد. این رسالت سترگ از منظر معارف اسلامی و آموزه های
وحیانی از جایگاهی رفیع و بی بدیل برخوردار است و تحقق آن نیازمند بهره مندی از
سیاست ها، راهبردها و برنامه هایی است که بر مبانی نظری و فلسفی عمیق و …
مشتی از خاک مجاز
– ذخیره شده – مشابه
مبانی‌ جامعه‌شناسی‌، مبانی‌ جمعیت‌ شناسی‌، مبانی‌ روانشناسی‌، مبانی‌ فلسفه‌، تاریخ‌ و
تفکر اجتماعی‌ در اسلام‌، مبانی‌ تاریخ‌ اجتماعی‌ ایران‌، آمار مقدماتی‌ ، آمار در علوم‌ اجتماعی‌
، زبان‌ تخصصی‌ ، اصول‌ علم‌ اقتصاد، روانشناسی‌ اجتماعی‌، اصول‌ علم‌ سیاست‌، کلیات‌
حقوق‌ ، حقوق‌ اساسی‌، روش‌ تحقیق‌ نظری‌، روش‌ تحقیق‌ عملی‌، نظریه‌های‌ جامعه‌شناسی‌،
اصول‌ …
سخنان مخالفان و موافقان وزیر پیشنهادی ارشاد – شبکه خبر
– ذخیره شده
۱۹ آگوست ۲۰۱۷ … استفاده از شبکه های اجتماعی و کلا دنیای مجازی بدون فیلتر یا ممنوع؟ اختیار امنیت
جامعه فرهنگی، دقیقا با چه کسی است؟ وی خطاب به وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد
اسلامی، اظهار کرد: من ذره ای به دغدغه دینی جنابعالی در سطح اجتهاد حوزوی شک ندارم اما
شما به عنوان عضوی از بدنه وزارت نام ببرید از حضورتان در جشنواره ها، …
آخرین مقالات منتشره در سراسر کشور از تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ لغایت ۱۳۹۶ …

۲۵ ژوئن ۲۰۱۷ … چندگونگی فرهنگی، چند فرهنگ گرایی، دولت، شهروندی، حقوق اقلیت ها. حق بر حریم
خصوصی در شبکه های اجتماعی. همایون حبیبی. حریم خصوصی، فضای مجازی، شبکه
های اجتماعی، حقوق بین الملل. داعش و مسئله تشکیل دولت مطابق با نظم وستفالیایی.
سیدهادی محمودی. داعش، دولت، خلافت، جامعه بین المللی، نظم بین المللی.
[PDF] ﺗﮑﻨﻮﻟﻮژی ارﺗﺒﺎﻃﺎت؛ ﻫﻮﯾﺖ و ﺻﻠﺢ – مجله مطالعات میان فرهنگی
– ذخیره شده
۶ ژانویه ۲۰۱۴ … ﺷﻬﺮوﻧﺪی،. ﺣﻘﻮق. ﺑﺸﺮ. و … ﮐﻪ. زﻣﯿﻨﻪ. ﺳﺎز. ﺻﻠﺢ. ﺟﻬﺎﻧﯽ. ﺪﻫﺴﺘﻨ. ،ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ؛ اﻣﺮی. ﮐﻪ. ﻧﯿﻞ. ﺑﻪ. آن.
ازﻃﺮﯾﻖ. ﺗﮑﯿﻪ. ﺑﺮ. ﻗﺪرت. دوﻟﺖ. ﻫﺎ. ﺑﻪ. ﺳﺨﺘﯽ. ﻣﯿﺴﺮ. ﺑﻮد . واژﮔﺎن ﮐﻠﯿﺪی. : ﺗﮑﻨﻮﻟﻮ ژِی. ﻫﺎی. ارﺗﺒﺎﻃﯽ. ،. ﺻﻠﺢ
ﺟﻬﺎﻧﯽ. ،. ﺗﺒﺎدﻻت ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ. ﻫﻮﯾﺖ،. ،. ﺳﺎزه اﻧﮕﺎری . ﻣﻘﺪﻣﻪ. ﻧﻘﺶ. رﺳﺎﻧﻪ. ﻫﺎ. در. ﺷﮑﻞ. دﻫﯽ. ﺑﻪ. ﺟﻮاﻣﻊ. اﻧﺴﺎﻧﯽ.
اﻣﺮوزه. از. ﻣﺴﺎﺋﻞ. ﻣﻬﻢ. و. اﺳﺎﺳﯽ. ﻋﻠﻮم. اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ. و. ﻋﻠﻮم. ﺳﯿﺎﺳﯽ. اﺳﺖ . رﺳﺎﻧﻪ. یﻫﺎ. ﻧﻮﯾﻦ.
استقبال نمایندگان مجلس از رفع فیلتر تلگرام – سایت خبری تحلیلی …
– ذخیره شده
۱۴ ژانویه ۲۰۱۸ … علاوه بر این تلگرام به جریان سریع اطلاعات، نظارت افکار عمومی، ایجاد مشاغل در
شبکه وسیع اجتماعی و کاهش هزینه و زمان ارتباطات، کمک شایسته‌ای می‌کند که … در
کنار این موضوعات، اکنون هم جامعه و هم حاکمیت بیش از پیش متوجه نقش شبکه‌های
اجتماعی و فضای مجازی شده‌اند و موجب درک این واقعیت شده که فضای مجازی می …
اندیشمندان روابط عمومی و ارتباطات: دکتر سعید رضا عاملی – شارا …
– ذخیره شده – مشابه
۱۹ آگوست ۲۰۱۴ … ۱۳۸۷- ارزیابی ساب پرتال های شهرداری تهران همراه با تعریف استانداردهای فضای وبی
شهرداری ها، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران. …. ۱۳۸۹- رابطه سرمایه
اجتماعی و بیسبال در ایالات متحده آمریکا: ورزش حرفه ای ابزاری براتی توسعه قدرت
آمریکا̨ سعید رضا عاملی̨ مجله جهانی رسانه- دوره ۵- شماره ۲٫
جامعه شناسی متعهد علی شریعتی | Planet Plunder – چپاول جهانی
– ذخیره شده
۱۱ جولای ۲۰۱۷ … استاندارد. نوشته دکتر عبدالحامد حسینی – فصل پنجم از کتاب «جامعه شناسی متعهد:
به سوی انگاره ای نو در علوم اجتماعی» « … در فصل حاضر برآنم تا از طریق بررسی
تطبیقی موضع گیری های دکتر علی شریعتی، میزان قرابت و انسجام عناصر نظری وی
و نسبت آنها را با انگاره متعهد مورد ارزیابی قرار دهم.[۱]. دکتر علی …
تأثیر شبکه ای شدن ارتباطات بر تحولات سیاسی- امنیتی کشورهای …
– ذخیره شده – مشابه
در نهایت عوامل ارتباطی در عصر حاضر که به صورت شبکه های ارتباطی متنوعی درآمده
اند، موجب تسهیل تعاملات بین انسانها گردیده اند. که شامل شبکه های تلویزیونی –
ماهواره ای ، اینترنتی (وبلاگها ، شبکه های اجتماعی، چت روم ها، ایمیلها و …)، وسایل
ارتباطی مخابراتی و همچنین روزنامه ها ومجلات می باشند. چرا که با وجود فضای بسته ی
سیاسی …
بانک اقتصاد نوین – اخبار
– مشابه
در این رقابت فاطمه خواجه‌پور از شعبه فلکه گاز شیراز در درس حقوق بانکی و معصومه
محمدی از شعبه دارآباد در رشته مبارزه با پول‌شویی مقام اول را کسب کردند. …… بانک
اقتصادنوین با توجه به گسترش رو به رشد کاربران ابزارهای نوین ارتباطی و
شبکه‌های اجتماعی در طی سال‌های اخیر حضور موثری در این بخش داشته و این حضور موثر
به گونه‌ای …
تقدیر از علی دارابی در چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی/ تصمیم …
– ذخیره شده
۲۴ مه ۲۰۱۷ … تقدیر از علی دارابی در چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی/ تصمیم جدی رئیس
جمهور برای اجرای حقوق شهروندی …. دارابی در خاتمه به شعار سال روز جهانی ارتباطات
یعنی «رسانه، امید و اعتماد» اشاره کرد و گفت: در میان رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی و
تنوع و تکثر آن‌ها هنوز رادیو و تلویزیون در جامعه ایران مورد اعتماد قرار دارند؛ …
گزارش سالانه حقوق بشر ۲۰۱۲ | سفارت مجازی ایالات متحده در ایران
– ذخیره شده
مسائل دیگری که در زمینه حقوق بشر گزارش شد عبارت بودند از: ناپدید شدن ها؛ رفتار
یا اجرای مجازات های بی رحمانه، غیرانسانی یا تحقیر آمیز، از جمله قطع عضو و شلاق با
… های بین المللی و غیردولتی (NGO) در انجام تحقیقات و رسیدگی به گزارش های نقض
حقوق بشر؛ اعمال تبعیض حقوقی و اجتماعی و خشونت علیه زنان، کودکان، اقلیت های …
عصر تعادل – مرتضی‌پاشایی و اسیدپاشی چرا جنجالی شدند؟
– ذخیره شده
۲۱ نوامبر ۲۰۱۴ … در میزگرد “فضای مجازی و سواد رسانه ای” که برگزار شد، عنوان شد که در تمام کشورهای
محدودیتهایی برای استفاده کاربران وجود دارد برای همین باید سواد رسانه ای آموزش داده
شود تا کاربران مصادیق مجرمانه را بدانند. مرتضی‌پاشایی و اسیدپاشی چرا جنجالی
شدند؟ شاید اگر وایبر و واتس اپ و بقیه شبکه های اجتماعی فیلتر شده …
[PDF] ﻫﺎی ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺷﻬﺮ اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮏ (ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻣﻮردی: ﺷﻬﺮ اﯾﺬه) ﺗﺤﻠ
– ذخیره شده – مشابه
ﺑﺎﺷﺪ. ﺷﻬﺮ اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮏ، ﯾﮏ اﺧﺘﺮاع ﯾﺎ ﯾﮏ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎد ﻧﻮآوراﻧﻪ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﻠﮑﻪ واﻗﻌﯿﺘﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺮاﺳﺎس ﻧﯿﺎز ﺟﺎﻣﻌﻪ
اﻣﺮوزی، ﺟﺎﯾﮕﺎه ﺧﻮد را ﻧﻤﺎﯾﺎن ﮐﺮده. اﺳﺖ. ﺷﻬﺮ اﯾﺬه ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻦ ﺑﺮ ﺳﺮ راه ارﺗﺒﺎﻃﯽ ﺑﯿﻦ. اﺳﺘﺎن. ﻫﺎ ….
اﻃﻼﻋﺎﺗﯽ و اﻧﻘﻼب ارﺗﺒﺎﻃﯽ و ﻣﺒﻨﺎ ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻦ آن در ﺟﺮﯾﺎن زﻧﺪﮔﯽ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺑﻪ ﻧﺤﻮی ﮐﻪ ﺑﻪ ﻋﻨـ. ﻮان ﻣﺜـﺎل ﺑـﺎ.
اﯾﺠﺎد ﺷﻬﺮ ﻣﺠﺎزی ﻣﺤﻮرﯾﺖ. ﻫﺎ ی ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ. ﻫﺎی و رﻓﺘﺎرﻫﺎ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﻣﺠﺎزی و در ﻓﻀﺎی ﺳﺎﯾﺒﺮی
ﺻﻮرت.
افزایش منزلت روابط‌عمومی‌ها در دولت دوازدهم – ایسنا
– ذخیره شده
۲۴ مه ۲۰۱۷ … معرفی حقوق شهروندی مناسب با هر دستگاه اداری، مشارکت در تامین برخی از حقوق
شهروندی مثل آزادی بیان، دسترسی به اطلاعات، فضای مجازی و تقویت …. سال روز جهانی
ارتباطات یعنی «رسانه، امید و اعتماد» اشاره کرد و گفت: در میان رسانه‌ها و شبکه‌های
اجتماعی و تنوع و تکثر آن‌ها هنوز رادیو و تلویزیون در جامعه ایران مورد اعتماد …
ماهنامه خط صلح – حقوق بشر در فضای مجازی و اینترنت/ الهه امانی
– ذخیره شده
۲۹ سپتامبر ۲۰۱۵ … او درواقع اولین قربانی تقابل دولت و کاربران اینترنت برای معنی بخشیدن به
اینترنت بود؛ فضایی کلیدی و حساس برای تولید و پخش اطلاعات و تضمین حقوق
شهروندی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در دسترسی به منابع دنیای مجازی بود.
نقش تکنولوژی در ارتباط با دموکراسی، آزادی و حقوق انسانی امریست که به …
نگرش انتقادی از درون به اصلاح طلبی در جمهوری اسلامی ایران؛ درس هایی …
– ذخیره شده
اولین جلسه کمیته علمی همایش انجمن علمی مطالعات صلح ایران با عنوان «چیستی صلح؛
مبانی مفهومی- نظری و چشم اندازهای راهبردی»، مورخ ۲۰ تیر ۱۳۹۶، برگزار گردید. ….. ها
و شیوه های جامعه پذیری سیاسی تغییر یافته است و در این عرصه شبکه های اجتماعی و
فضای مجازی جایگاه برجسته ای یافته اند و خود تبدیل به کنشگران عرصه جامعه …
فقط ایران می‌تواند ایدئولوژی جایگزین نئولیبرالیسم را به جهان ارائه …
– ذخیره شده
۱۴ ا کتبر ۲۰۱۴ … فقط ایران می‌تواند ایدئولوژی جایگزین نئولیبرالیسم را به جهان ارائه کند/ فضای
سایبر؛ ابزار آمریکا برای یکپارچه‌سازی جهانی ….. مغز جهان در نظم سایبرنتیک، در
شمال شهر واشنگتن دی‌سی در کنار جاده بالتیمر است که تمام این اطلاعات که از طریق
فضای سایبر در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود، ظرفیتی …
انجمن جامعه شناسی ایران – بازخوانی تحلیل های اجتماعی و فرهنگی مرتبط …
– ذخیره شده
۹ مارس ۲۰۱۶ … نشست بازخوانی تحلیل های اجتماعی و فرهنگی مرتبط با درگذشت مرحوم مرتضی
پاشایی با حضور یازده نفر از جامعه شناسان و اهالی رسانه روز یکشنبه ۲۱ دی ماه ۱۳۹۳
… مراسم با سخنان حجت الاسلام بهمن اکبری استاد دانشگاه، کارشناس حوزه دین و جامعه
شناسی و پژوهشگر ارشد مطالعات اسلام و حقوق بشر و سیدجواد میری جامعه …
[PDF] ﺩﮔﺮﮔﻮﻧﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﻭ ﺑﺤﺮﺍﻥ ﺣﺎﻛﻤﻴﺖ ﺩﺭ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎ – مجله ایرانی روابط بین الملل
– ذخیره شده – مشابه
ﻟﻘﻤﺎﻥ ﻗﻨﺒﺮﻱ ﻛﺎﺭﺷﻨﺎﺱ ﺍﺭﺷﺪ ﻋﻠﻮﻡ ﺳﻴﺎﺳﻲ ﺩﺍﻧﺸﻜﺪﻩ ﺣﻘﻮﻕ ﻭ ﻋﻠﻮﻡ ﺳﻴﺎﺳﻲ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺗﻬﺮﺍﻥ … ﺷﺪﻥِ ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎﻱ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﻲ
ﻭ ﺍﻃﻼﻉ ﺭﺳﺎﻧﻲ، ﺯﻣﻴﻨﻪ ﺳﺎﺯ ﺑﺤﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻛﻤﻴﺖ ﺍﻳﻦ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎ ﻭ ﺑﻮﻳﮋﻩ ﺑﺮﻭﺯ ﺩﮔﺮﮔﻮﻧﻲ ﻫﺎﻱ … ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ: ﻓﺮﺩ
ﺭﻳﮕﺰ، ﺍﻟﮕﻮﻱ ﻧﻈﺮﻱ ﺧﻮﺩ ﺑﺮﺍﻱ ﺗﺤﻠﻴﻞ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﻫﺎﻱ. ﺳﻴﺎﺳﻲ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻣﻨﺸﻮﺭﻱ. ﻣﻄﺮﺡ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ.
ﺻﻔﺖ «ﻣﻨﺸﻮﺭﻱ» ﺑﺮ (Prismatic society). ﻣﻔﻬﻮﻡ ﺳﺎﺯﻱ ﺭﻳﮕﺰ ﺍﺯ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺳﻴﺎﺳﻲ ﺍﺳﺘﻮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺁﻧﺮﺍ.
گفتمان فرهنگی رفاه اجتماعی | فرهنگ شناسی – دکتر نعمت الله فاضلی
– مشابه
تحول اساسی در گفتمان رفاه اجتماعی ابتدا از دهه ۱۹۷۰ به بعد آغاز شد که نظری های
توسعه اقتصاد محور با چالش های اجتماعی و فرهنگی مواجه شد و بخصوص رویکردهای ”
نظریه … حقوق فرهنگی، دموکراسی فرهنگی، حقوق بشر، حقوق اقلیت ها، مشارکت
سیاسی، و همچنین مقولات مرتبط با فرهنگ مانند جامعه اطلاعاتی، جامعه دانش محور، جامعه
شبکه ای، …
[PDF] ﻋﻠﻤﻲ ﻣﻮﺟﻮد ﻫﺎی ﻓﺮاﺗﺤﻠﻴﻞِ ﻣﻘﺎﻟﻪ : ارﺗﺒﺎﻃﺎت ﺳﻴﺎﺳﻲ در ا
– ذخیره شده – مشابه
ﺑـﺎ اﺳـﺘﻔﺎده از. ﻣﻘﺎﻟﻪ. ﻫﺎی ﭼﺎپ. ﺷﺪه در ﻧﺸﺮﻳ. ﺎت. ﻣﻌﺘﺒﺮ ﻋﻠﻤﻲ ﻛﺸﻮر. در ﺑـﺎزه زﻣـﺎﻧﻲ. ۱۳۸۰٫ -. ۱۳۸۹٫ ،.
ﺑﺮرﺳﻲ و. ﺗﺤﻠﻴﻞ ﻣﻲ. ﻛﻨﺪ . ﺟﺎﻣﻌﺔ. آﻣﺎری ﭘﮋوﻫﺶ. ﺣﺎﺿﺮ. ﻣﻘﺎﻻ. ت ﻣﻨﺪرج. در ﻧﺸﺮﻳ. ﺎت. ﻋﻠﻤﻲ. . ﭘﮋوﻫﺸـﻲ ﻳـﺎ.
ﻋﻠﻤﻲ. . ﺗﺮوﻳﺠﻲ. در. ﺣﻮزه. ارﺗﺒﺎﻃﺎت و ﻋﻠﻮم اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ. را ﺷﺎﻣﻞ ﻣﻲ. ﺷﻮد . اﻳﻦ ﻧﺸﺮﻳﺎت. و ﻣﺮاﻛﺰ. ﺸﺘﻧا. ﺎ. ر آن
. ﻫﺎ ﻋﺒﺎرت. اﻧﺪ از. : ﻓﺼﻞ. ﺔﻧﺎﻣ. ﻧﺎﻣﺔ ﻋﻠﻮم اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ. و. دو. ﻓﺼﻞ. ﺔﻧﺎﻣ. ﻧﺸﺮﻳ. ﺔ. ﺟﻬﺎﻧﻲ رﺳﺎﻧﻪ. (. داﻧﺸﮕﺎه. ﺗﻬﺮان.
خبرگزاری هرانا | گزارش سالانه نقض حقوق بشر – ویژه ۱۳۹۲ – خبرگزاری …
– ذخیره شده
۸ مه ۲۰۱۴ … اکثر این نامه ها در مورد شکنجه، اعدام ها، دستگیری و بازداشت خودسرانه روزنامه نگاران
و فعالان حقوق بشر، ایجاد مزاحمت و هراس برای اعضای خانواده های فعالان ….. حاکم بر
جامعه، جنبه ظاهری پیدا کرده است و حاکمیت به طور غیرمستقیم در تحمیل الگوها و ارزش
های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی به رسانه ها و مطبوعات نقش ایفا میکند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *